el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme) Sponsorlu Bağlantılar :rofl: müşterinin yoğun isteği üzerine çalıkusu olarak tweety :rofl: ekledik...

eras274 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eras274

Grafiker / Kütahya

Alt 08-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:rofl: müşterinin yoğun isteği üzerine çalıkusu olarak tweety:rofl: ekledik

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ciddi ciddi müşteri tweetyi koymanımı istedi?:s
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 08-01-2009 #3
Cafe ortam nasıldır bilemiyorum ama , mavi ağırlıklı çalışma denizmahsüllerine giden renkler diye düşünüyorum el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
çalı kuşu ise baya ünlü bir kuş olmuş el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #4
Çalıkuşu ve Tweety el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
Ne yani tweety'mi yeniyo mekanda el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
İlginç...

Neise öle gerekiosa dicek bi şey yok fakat arka tarafda biraz daha çalış derim ufak daireler rasgele atılmış bi kompinasyon yok göz yoruyo.. el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 09-01-2009 #5
Cafe ortam nasıldır bilemiyorum ama , mavi ağırlıklı çalışma denizmahsüllerine giden renkler diye düşünüyorum el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
çalı kuşu ise baya ünlü bir kuş olmuş el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
kesinlikle katılıyorum renkleri biraz daha iştah açıcı renklere dönüştürebilirsiniz. Şahsen müşterinizide tweety konusunda vazgeçirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #6
fikir güzel, renler konsunda arkadaslarıma katılyorum. twity'ye bir arlam veremedim. ön kapak için yorm yapmıcam bu yüzden, arka kapak taki sayfayı renklendirsin diye koydugun küçük daireler biraz daha seyrek daha irili ufaklı olsa daha şık olur gibi geliyo bana, işin zaten trifromi ama sen maviye takılmıssın daha renkli bişey olabilir. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
bet-ul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bet-ul

Grafiker / Nevşehir

Alt 09-01-2009 #7
Kullandıgın renkler fena değil. Ama gercekten ınanamıyorum bu ınsanlara twetynın ne ısı var orda. Keske musterıyle bıraz cebelleyıp ıkna etseydın kullanmamaya. Emeğine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
eras274 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eras274

Grafiker / Kütahya

Alt 12-01-2009 #8
evet dedğiginiz gibi renklerde birazddaha hareketli ve canlı olabilirdi ama adam daha önceki calıştıgı firmanınkine göre bunu görünce tamam budur dedi twety ve çalıkuşu nasıl bi bağlantı kurduysa artı herşeyini ona göre yaptırmış ilk söylediğinde bende baya bi gülmüştüm ama müşteri velinimettirdir bizim işimizin en buyuk zorluguda bu sanırsam işe karışan müşteriler işi 4dörtlük yaparsın müşteri beğenmez aç kalırsın müşterinin dediği gibi bişeyler yaparsın bu defada iş bi b... benzemez el ilanı fiyat listesi (çalıkuşu gözleme)
Bu mesajdan alıntı yap
antitasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antitasarim

Grafiker / Muğla

Alt 12-01-2009 #9
ilginç bir müşteri olsa gerek melemen ne zamandan beri menemen oldu acaba? spacial mi yoksa? ayrıca renk konusunda arkadaşlara katılıyorum. Turuncu - kırmızı ağırlıklı çalışmalısın. Gıda reklamlarında özellikle kırmızı tonları açlığı kızıştırır. Emek var.
Bu mesajdan alıntı yap
insula isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insula(33)

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2009 #10
hoş olmuş kardeşim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calikusu, fiyat, gozleme, ilani, listesi