El ilanı için çalışmam "İlk tasarımım :) "

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - El ilanı için çalışmam "İlk tasarımım :) " Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Ek iş olarak yaptığım web tasarım ve reklam işlerini, pek bilmediğim Corel Draw ı öğrenmeye karar verdim. Grafikerlerden yaptığı gibi :tongueout: bir yerlerden alınsada elimin emeği var. ...

halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,
Ek iş olarak yaptığım web tasarım ve reklam işlerini, pek bilmediğim Corel Draw ı öğrenmeye karar verdim. Grafikerlerden yaptığı gibi :tongueout: bir yerlerden alınsada elimin emeği var. Yorumlarınızı alayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk olarak güzel olmuş ede. eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-09-2011 #3
elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-09-2011 #4
Teşekürler ede diline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 23-09-2011 #5
Arkadaşlar,
Ek iş olarak yaptığım web tasarım ve reklam işlerini, pek bilmediğim Corel Draw ı öğrenmeye karar verdim. Grafikerlerden yaptığı gibi :tongueout: bir yerlerden alınsada elimin emeği var. Yorumlarınızı alayım.
Halloween maskeleri 149 TL de kan efektini anlarım ama web tasarım için bu biraz garip olmuş.İçerik ile tasarımın bütünlük içinde olması lazım.Grafiker değilim sadece fikirim bu şekildeEl ilanı için çalışmam "İlk tasarımım :) "
Bu mesajdan alıntı yap
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2011 #6
Halloween maskeleri 149 TL de kan efektini anlarım ama web tasarım için bu biraz garip olmuş.İçerik ile tasarımın bütünlük içinde olması lazım.Grafiker değilim sadece fikirim bu şekildeEl ilanı için çalışmam "İlk tasarımım :) "
sadece kan efekti değil, boya sıçraması olarakta algılanabilir...

Bence güzel olmuş, bu gibi patlaklar dikkat çekmek içindirki yeterince dikkat çekmiş
Bu mesajdan alıntı yap

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-09-2011 #7
fairtail yorumun için teşekkür ederim. İlk yorumumda dediğim gibi meslek grafiker değil muhasebeciyim ama yeni yeni öğreniyorum bu işi de ek iş olarak yapıyorum. Tasarımı çizerken hayal gücüyle çizmek lazım biliyorum ama o seviyeye daha gelemedim =))
Bu mesajdan alıntı yap
fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 23-09-2011 #8
sadece kan efekti değil, boya sıçraması olarakta algılanabilir...

Bence güzel olmuş, bu gibi patlaklar dikkat çekmek içindirki yeterince dikkat çekmiş
Buradaki bahsettiğin patlamayı boya sıçramasına benzetemediğim için eleştiridim.
Bu mesajdan alıntı yap
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2011 #9
eğe maksat mesaj vermeksi, ben ilk baktığımda sayfaya 149 tl fiyatını görüyorum. Ardından nedir bu 149 tl diye soruyorum bu açıdan değerlendirdim o yüzden eleştirilcek bişey bulmadım o konuda.
sadece yukarıdaki 3 satırlık cümlelerin karakterleri zayıf gelmiş gibi göründü özellekli bilmem ne filan kalmasın diyor ya orası
Bu mesajdan alıntı yap
munirpir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

munirpir

Grafiker / İzmir

Alt 27-09-2011 #10
tasarım fena diil ama (senn düşüncen farklıdır, benimki farklı) web sitesinde ve reklamda şu fiyatları bukadar kırmasanız piyasayı öldürmeseniz... 200 tlye sattığımız kartvizitler 15 tlye 3000 tl ye sattığımız siteler 150 tl ye satılıyo....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları