El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum

Kartvizit Tasarımları - El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum ...

ArbenSrdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArbenSrdmr

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 10-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

17 yaşındayım. Birkaç gün önce bir yerde işe başladım. Bu zamana kadar kendi çabamla öğrendiklerimi Adobe Fireworks CS4 ile tasarıma dökmeye çalışıyorum...

Yaptığım bazı çalışmalar aşağıda. YORUMLARINIZ ÖNEMLİ.
Şimdiden teşekkür ederim El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum

Kartvizitler ve ilandaki adresler & telefonlar benim uydurmam. El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum Bazen arada bunlar çalıntı yada sen yapamazsın gibisinden insanlar oluyor. Onlar için eğer isterlerse projeyi screenshot olarak koyabilirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş geldin yaşına göre fena sayılmaz başarıların devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-06-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

1. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
  2. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
    Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) kaldırıp, El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ArbenSrdmr

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 10-06-2009 #4
Bilgileri tamamıyla uydurma olarak yazdığımı söylemiştim. Firma isimleri ve şahıs alakasız. Başlık için de özür dilerim. Düzelteceğim El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum

Bir dahakine daha dikkatli olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-06-2009 #5
Aramıza hoşgeldin.
Tavsiyem bol bol gözlemleme yap, basılı ve görsel medyadan herşeyi incele. beğendiklerini uygulamaya çalış. Takıldığın yerde burda konu ile alakalı başlıkla derdini anlat ve bilgi edinerek çözüme ulaş...

Dip not: İlginçtir kitap diye yazar okuruz ama kitabevi diye yazılırEl İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

ArbenSrdmr

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-06-2009 #6
Bende onun arasında çok gidip gelmiştim. Tavsiyelerini dikkate alıyorum. Teşekkürler El İlanı & Kartvizit - Yorumlarınızı Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap