El ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - El ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık ...

vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 23-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yöremize ait pide ve balık lokantasına ait bir el ilanı yorumlarınıza
(gerçi bazı değişikliği müşterim yaptırdı istemesemde)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

babushka1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babushka1

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sıradan 3. sınıf bir iş,
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-11-2011 #3
Müşterinizi çok acil yönlendirmeniz gerekmekte. Çok cıvıl cıvıl renkler, ürünler çok karışık, ürün görsel çözünürlükleri hele ki menemen tavası, kenarı yanmış pideler... kesinlikle değişmeli.. Basit ve ucuza mal olsa da sizin ortaya koyacağınız çalışmayla basit ve ucuza çalışan bir mekanın kendini aşması gerekir..

Mantık müşteriyi yapılan çalışmayla kandırmak tabi ki değil fakat, sizin iş prensibiniz bu tarz çalışmaları kabul etmemek olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 23-11-2011 #4
İş yerinin ismi "Mevlana Pide Çeşitleri" mi yoksa "Mevlanamı" yada Mevlana Pide Çeşitleri Et & Balık" mı son olarakta hiçbirisimi...bunlar muallakta. Keza Pide çeşitleri yazan yerde amaç o çeşitleri göstermekse pideden başka herşey var pide çeşitleri diye belirtmeye gerek yoktu...köfte ve balık çeşitlerini göstermekse pideleri koymaya gerek yoktu...ben bu kısımları anlayamadım hadi oraları geçtik köfte ve balık iki ayrı renk olması çok anlamsız illaki iki ayrı renk olacaksa zıt renkler değil birbirini tamamlayan renkler olabilirdi..ürünleri vitrinleyen çerçeve mavi içi beyaz isimler lila hepsi ayrı tel yani...emeğinize sağlık El ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 23-11-2011 #5
yazdıklarınızd gayet haklısınız, ama dediğiniz gibi olmuyor malesef, şöyle bir konu var müşteri pc açıp kapatmasını bilmez, bana iş tarif ediyor böyle olsun şu rengi kullan, resimler desen aynı.. ne kadar istemesemde yapmak zorundasınız, her yer aynı eğil malesef merkezi bir yerde bu tür çalışmalar geçmez farklı işler çıkar ama belde yerlerde malesef acınacak durumdayız grafiker olarak .. asıl amacım iş tasarımcıya bırakılmıyor müşterinin fikrine her zaman gidilmiyor şekilde görüldüğü gibi umarım sıkıntımı anlatabilmişimdir....
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2011 #6
yazdıklarınızd gayet haklısınız, ama dediğiniz gibi olmuyor malesef, şöyle bir konu var müşteri pc açıp kapatmasını bilmez, bana iş tarif ediyor böyle olsun şu rengi kullan, resimler desen aynı.. ne kadar istemesemde yapmak zorundasınız, her yer aynı eğil malesef merkezi bir yerde bu tür çalışmalar geçmez farklı işler çıkar ama belde yerlerde malesef acınacak durumdayız grafiker olarak .. asıl amacım iş tasarımcıya bırakılmıyor müşterinin fikrine her zaman gidilmiyor şekilde görüldüğü gibi umarım sıkıntımı anlatabilmişimdir....
Müşteri buEl ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık Tabiki pc açma kapaması bilmesi gerekmiyor. Ama söylemek istediğim şey madem müşterinin yönlendirmesiyle bu kadar dandik denilebilecek şey çıkıyor, haliyle müşteri bu işten anlamıyor demek. Ama müşteriyi sizin yönlendirmeniz ''abi, bu işle reklam meklam olmaz, birde ben sana güzel birşey yapayım sen ona bak derseniz'' adamın tabiki canına minnet olur. Sizin yönlendirmeniz bu şekilde en mantıklısı. Siz nasıl elinize hamur alıp ver pideyi ben açıcam demiyorsanız oda size reklam şöyle olucak böyle renkler kullanılacak dememeli.
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 24-11-2011 #7
Müşteri buEl ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık Tabiki pc açma kapaması bilmesi gerekmiyor. Ama söylemek istediğim şey madem müşterinin yönlendirmesiyle bu kadar dandik denilebilecek şey çıkıyor, haliyle müşteri bu işten anlamıyor demek. Ama müşteriyi sizin yönlendirmeniz ''abi, bu işle reklam meklam olmaz, birde ben sana güzel birşey yapayım sen ona bak derseniz'' adamın tabiki canına minnet olur. Sizin yönlendirmeniz bu şekilde en mantıklısı. Siz nasıl elinize hamur alıp ver pideyi ben açıcam demiyorsanız oda size reklam şöyle olucak böyle renkler kullanılacak dememeli.

anlıyorum sizi bunları bilmeyen yoktur lakin,hani olurya bir durun iş bana kalsın hakikaten o gün durumum anlatılır gibi değil evet bunlar mazeret değil grafik yaparken, ben matbaada çalışıyorum tek kişiyim, yerel gazete belasıyla uğraş matbu işlere bak atölyede numaratör vur, kesim yap: kısaca ne ararsan birde bu iş bana sorar sanız süper derim grafik gözüyle değil ama..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2011 #8
Anladım El ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık Kolay gelsin ozamanEl ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 24-11-2011 #9
Anladım El ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık Kolay gelsin ozamanEl ilanı Mevlana Pide Köfte, Balık
eyvallah.. ilginize çok teşekkür ederim şöyle bir şay yapsak olurmu acaba sizn değerli yorumlarınız üzerine sizden göndermiş olduğum görselden bir örnek yapabilirseniz neler yapılır görsek...( kalbinizden farklı bir yorum çıkmasın diye bu notu yazıyorum iş basıldı verildi 1 ay oldu)
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2011 #10
Bunun için vaktim fazla yok ama size en basitinden internetten bulduğum şık bir çalışmayı ekliyorum. Kendisinin sedat gever adında bir tasarımcı imiş. Çok güzel ve şık bir çalışma gerçekten.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları