El İlanı Serbest Çalışmam Eleştrilerinizi bekliyorum.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - El İlanı Serbest Çalışmam Eleştrilerinizi bekliyorum. ...

serhatkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]El İlanı Serbest Çalışmam Eleştrilerinizi bekliyorum.[/IMG]

Merhab Arkadaşlar. Serbest El İlanı Çalışmam. Eleştirilerinizi bekliyorum geliştirmek adına. Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

marabulge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marabulge

Grafiker / Adana

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel bir çalışma ama yeşil biraz daha açık olsa ve fırsat notları çok eğik biraz daha düzeltseniz daha güzel olur.. bir de telefonun olduğu yer siyah olsa telefon numarası beyaz olsa daha hoş durur. bnular benim fikirlerim ama çalışmanızı çok beğendim.. tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 02-05-2008 #3
çalışmalarda eskiklik var. mesela bu el ilanı kime ait. firma logosu nerde? sadelik açıdan güzel. ama çok boş geldi bana..sanırım çalışmanız bitmemiş. bitirince paylaşırsanız net bir yorum yapabiliriz. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #4
yorumlarınız için çok teşekkür ederim. çalışmam bittiğinde sizlerle tekrar paylaşacağım. şuan hazırladığım şablonun nasıl eleştriler alacağını merak ettim doğrusu. sanırım olumlu eleştriler. tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 02-05-2008 #5
Bazı noktalarda çok ince yazı kullanıyorsun. O kısımlarda renkler 3 yada 4 renkten oluşuyor dikkat etmelisin. Teşekkür Ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
esmma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esmma(27)

Grafiker / Manisa

Alt 02-05-2008 #6
bende arkadaşlara katılıyorum. çalışma bitince net bir yorum yapsak daha iyi olur sanırım.
başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #7
çalışmamı tamamladım. yorumunuz içn teşekkür ederim. operatörler linki eklediğinde eleştrilerinizi bekliyorum. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #8

Arkadaşlar Çalışmam Bitmiştir. Huzurlarınızda El İlanı Serbest Çalışmam Eleştrilerinizi bekliyorum. eleştrilerinizi beklemekteyim. Yorumlayanlara şimdiden çok çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 02-05-2008 #9
bence şuanki durumu çok hoş bişi değil, hala eksikler var, örneğin bu broşür elime geldiği anda ben bu adamlara nerden ulaşacam. ben müneccimmiyim kim olduklarını nerde olduklarını bileyim. eksik olan kısmı bu!

öte yandan firma isim ünvan bölümde baya bi sönük kalmış bence, bu sönüklüğün üstüne bide yanına slogan eklenmiş büyük bir boşlukda cabası. orantısı bir ayarlama.

bence biraz daha uğraş, eminim ki daha iisi çıkar.

emeğe saygı / başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #10
bence şuanki durumu çok hoş bişi değil, hala eksikler var, örneğin bu broşür elime geldiği anda ben bu adamlara nerden ulaşacam. ben müneccimmiyim kim olduklarını nerde olduklarını bileyim. eksik olan kısmı bu!

öte yandan firma isim ünvan bölümde baya bi sönük kalmış bence, bu sönüklüğün üstüne bide yanına slogan eklenmiş büyük bir boşlukda cabası. orantısı bir ayarlama.

bence biraz daha uğraş, eminim ki daha iisi çıkar.

emeğe saygı / başarılar

eleştrileriniz için teşekkür ederim. bu çalışmamdaki amaçlarımdan biri Kalite Güven Güleryüz esdofis.com butonlarına dikkat etmişsinizdir, sırası ile kalite güven güleryüz şirket adı hepsi bu şirkette var imajı vermeye çalışmıştım. ayrıca telefon numarası bilgiside yer almaktadır. yinede eleştrileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, calismam, çalışmam, elestrilerinizi, eleştrilerinizi, ilani, serbest, İlanı