el ilanı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - el ilanı ...

el ilanı
mükü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mükü(32)

Grafiker / Eskişehir

el ilanı

Alt 28-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba bir giyim mağazasına yeni yaptığım ön arka el ilanımı sizinle paylaşmak ve düşüncelerinizi öğrenmek istiel ilanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 28-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence arka tarftada siyahi devam ettirmelisiniz, ayrıca ön tarafa bu ilanla gelene cümlesini yazmanıza gerek yok arka tarafta yazıyor zaten. onun dısında tasarimlarinizda 1 veya 2 karakteri ve ailesini kullanırsanız daha dogru olacaktır örn. ön tarafta kullanılan el yazısı farklı arka tarfta kullanılan el yazısı farklı karakter...nacizane görüslerim, tsk...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-04-2008 #3
mükücüm tasarımlarını beğendim valla senınle iyi anlaşırız biz el ilanıel ilanıel ilanı
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 15-04-2008 #4
arka ile ön arasında renkler birbirini tutsa çok daha iyi olur. ayrıca dikkatimi çeken bu insanlar erkek giyimde satıyor ama sen iki taraftada bayan kullanmışın bence birini erkek yap. ayrıca mazanın dış cephesini kullanmak çok amatörce diyecem ama eminim bunu sana müşteri şart tutmuştur. çok başıma geldi bilirim. ayrıca bu ilanla gelene diye bir kampanya yapılmış madem böyle bir olay olacak ilanın kenarına kupon şeklinde bir uzantı tasarlanmalıydı kesim izinden yırtılabilecek şekilde. insanlara el ilanı taşıtmak hoş değil. kolay gelsin başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-04-2008 #5
çalışmaları begendim ellerine saglık güzel olmuşlar
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-04-2008 #6
yazım yanlısın var benim gordugum tüm ürünleremizde yazmıssın umarım baskıya vermemişsindir seruvene katılıyorum sadece bayan giyime yonelik bi yer değil burası onuda one cıkarsan iyi olurdu geri kalan eksikleri zaten diğer arkadaslar yazmıslar ama genede tebrikler tasarımcılık zor ve yorucu bir iş
Bu mesajdan alıntı yap
cxyali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cxyali

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-04-2008 #7
bence biraz şeffalık olmalı yine sen bilirsin ok
Bu mesajdan alıntı yap
xtrax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xtrax

Bilg. Teknikeri / Eskişehir

Alt 17-04-2008 #8
Zemin renginde siyahı devam ettirseydin ve bayan resimlerinin olduğu kısmı birde erkek resmi koysan daha iyi olur gibi nacizane fikrim eline sağlık güzel olmuş.Ayrıca hangi ajans ile çalışıyorsun merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Guapa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guapa

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2008 #9
hoş olmuş ama "bu ilanla gelene... "üç nokta saçma olmuş biras %20 indirimi zaten belirtmişsin çünkü. Birde arkadaşların dedigine katılıyorum erkek fotoğrafı kullanırsan dahada iyi olur.Eline sağlık.el ilanı
Bu mesajdan alıntı yap
tuvatis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvatis

Grafiker / Kayseri

Alt 17-04-2008 #10
keşke mağazanın fotosunu kaldırsan..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilan