El İlanı tasarımı Danışmanlık

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - El İlanı tasarımı Danışmanlık ...

Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hocam renkler pek hoş olmamış, ayrıca megafonun ordaki yazıların neden ortaları boş özelliklemi yaptınız? birde neden işinize kesim payı yok kenarlara çok yakın çalışmışsınız... megafonun etrafındaki beyaz çizgi çok kalın olmuş, ayrıca maddelerdeki işaret olmamış renk olarak beyaz yap daha iyi birde kenarla sıfır yapma biraz işin içine al okları... kullandığınız resimlerdeki mesaj ve görsel olarak hepsi birbirinne benziyor farklı resimler de deneyin derim El İlanı tasarımı Danışmanlık emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 15-03-2012 #3
hocam renkler pek hoş olmamış, ayrıca megafonun ordaki yazıların neden ortaları boş özelliklemi yaptınız? birde neden işinize kesim payı yok kenarlara çok yakın çalışmışsınız... megafonun etrafındaki beyaz çizgi çok kalın olmuş, ayrıca maddelerdeki işaret olmamış renk olarak beyaz yap daha iyi birde kenarla sıfır yapma biraz işin içine al okları... kullandığınız resimlerdeki mesaj ve görsel olarak hepsi birbirinne benziyor farklı resimler de deneyin derim El İlanı tasarımı Danışmanlık emeğinize sağlık...
Sağolun yorumunuz için önerilerinizi dikkate alıcam El İlanı tasarımı Danışmanlık) bu arada ortalara boş olan harfleri özellikle yaptım ayrı bir hava kattı çalışmaya kesim payına gelince fazlasıyla kesim payı vat çünkü o çalışma A5 kenarında bi alan daha vardı o görülmemiş sanırım okların renk meselesine gelince renkler burda en son tartışılcak şeyler olarak grüyorum ben

Teşekkür Ederim...
Bu mesajdan alıntı yap