el ilanı tasarımı

Deneme Çalışmalar - el ilanı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar el ilanı A4 kağıt ebatın da katlamalı olucak ve bu resim ön kapak için... inekli olan resmi buradan siteden bir arkadaş paylaşmıştı kullanmam da her halde bir sakınca ...

el ilanı tasarımı
tech-salim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tech-salim

Bilg. Teknikeri / İstanbul

el ilanı tasarımı

Alt 27-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

el ilanı A4 kağıt ebatın da katlamalı olucak ve bu resim ön kapak için... inekli olan resmi buradan siteden bir arkadaş paylaşmıştı kullanmam da her halde bir sakınca yoktur...çünkü bu tasarımı kendim için yaptım...

el ilanı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 28-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
karma karışık olmuş, ben beğenmedim.. Daha sade çalışın bence, şıklığı sadelikte yakalayın...
Bu mesajdan alıntı yap
fotoecrin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoecrin

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-09-2010 #3
firmanın isminin bulunduğu alan afişin yarısını almış götürmüş bence o logo yu biraz ufalt karmaşıklığı biraz daha azaltıp gözü yormassan biraz sadecliğe kacarsan daha iyi olur gibime geldi
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 28-09-2010 #4
fondaki süt ürünlerini resimleri fazla silik olmuş iyi ayarlıyamamışsın bide font tercihlerin yanlış renkleri de dahil eğer bu dediklerim oturmuş olmsaydı tahmin ediyorum daha güzel bir çalışma olurdu.. başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

tech-salim

Alt 29-09-2010 #5
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...değiştirmeye başladım..
Bu mesajdan alıntı yap

tech-salim

Alt 29-09-2010 #6
bazı yazıları ve şekilleri kaldırdım resimleri biraz daha belirginleştirdim..logoyuda birz küçülttüm...

ön kapak....el ilanı tasarımıarka kapak...el ilanı tasarımı
iç tasarım ama dahaden bitmedi arka fonta yüksek kalitede resimler eklenicek..
el ilanı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

tech-salim

Alt 29-09-2010 #7
el ilanı tasarımı

bu resimdeki gibi 3 boyut efektini hangi programda verebilirim..ben tasarımlarımı freework cs5 de yapıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-09-2010 #8
3D ile alakası yok sadece şişe arka planda beyaz olduğunda fotoğraf çekip 3D gibi efekts veriyorsun neden fireworks? ilan işler firework mu yaptınız? en iyisi photohsop... ilanları olmadı biraz daha çalışabilirsiniz sade olsun birde üst tarafta logo altında dikdörtgen alt alta döndürmüş görseli biraz rahatsız ve alakasız buldum kaldırabilirsin istersen sadece logo biraz küçültüp koyabilirsin yazı fontları gelince eli yazı değil süt şişme benzeri yazı beyaz ve gölgeli olursa daha güzel olur düşünüyorum eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

tech-salim

Alt 29-09-2010 #9
freeworks cünkü 4 senedir onu kullanıyorum photoshopa başladım ....teşekkür ederim grafiker olmadığım için resmin tamamını tam olarak göremiyorum kaçaklar fazla oluyor
Bu mesajdan alıntı yap

tech-salim

Alt 29-09-2010 #10
logonun büyük olması gerekli ancak bu kadar kalabilir...ama arkadaki tekrarlamayı kaldırabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları