el ilanları, broşürler... yorum lütfen

Serbest Çalışmalar - el ilanları, broşürler... yorum lütfen ...

cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

el ilanları, broşürler... yorum lütfenel ilanları, broşürler... yorum lütfenel ilanları, broşürler... yorum lütfen
http://img234.imageshack.us/img234/2158/elilan2vy1.jpg
önlü arkalı...

http://img367.imageshack.us/img367/262/elilan31ep7.jpg

iki farklı önlü arkalı el broşürü... yorumlarınız lütfen...
basıldı ama ya)))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 30-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence 1.çalışmada logo ortada hoş durmamış baklavalar ön planda olmalıydı ayrıca çatal ve bıçağı kullanmana gerek yok diye düşünüyorum
2.çalışmadad dairelerin içindeki yazıların açılarını hepsini aynı yapsan daha iyi olur ıspanaklıyı okumak için başımı çevirmek zorunda kaldım. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-07-2008 #3
iki çalışmanda çok karışık olmuş...hele birincisi...çatal bıçak reklamı gibi olmuş ve hatta çok kötü deforme etmişsin bıçak demeye bin şahit lazım...çok fazla yazı var...renk güzel aslında ağır ama tipografi sıfır arkadaşım...sadelik olsun biraz...tanıtacağın ürün tek başına bile herşeyi anlatır zaten...baklava dilimleri yapmak istemişsin ama havada uçuyorlar...biraz daha çalış ikisininde üzerinde...2.çalışmandada alt tarafa koyduğun baklava gereksiz...biraz fazla oldu galiba ama dikkate alırsan sevinirim...kolay gelsin iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2008 #4
arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için... yazıların okunması ve karışıklığı müşteri istedi. herşey olsun dedi.. çatal bıçakta haklı olabilirsiniz....
iş basıldı.. manyak beyendiler ama.... özellikle baklavaları da görülsün kocaman olsun dediler. ben daha küçülttüm.. bu sade hali. ne istediklerini bilseydiniz eğer çalışma çok sade olmuş derdiniz... teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-07-2008 #5
o zaman denilecek tek şey müşteri her zaman haklıdır...el ilanları, broşürler... yorum lütfenel ilanları, broşürler... yorum lütfenel ilanları, broşürler... yorum lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2008 #6
haklısın zukker... yorumları yine de istedim... sadece bu olmıcakki çalışmalarımızel ilanları, broşürler... yorum lütfen
birlikte çalışmak her zaman ileriyi gösterir...
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-07-2008 #7
arkadaşım çalışmalarını biraz daha sade gör yormayacak şekilde yapsan daha başarılı olacağını düşünüyorum. logo ve fontlarda kullandığın efeklerse bana göre görüntü kirliliği iii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2008 #8
cengiz. yorum için tşk. ama logo daki efekt orijinal efekt. yani logo efektli. sadelik ise inan bu çok sade hali dostumel ilanları, broşürler... yorum lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşürler, ilanları, lütfen, yorum