Elazığ ATLAS AJANS yetiştirilmek üzere grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Elazığ ATLAS AJANS yetiştirilmek üzere grafiker ...

kalkandeler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalkandeler

Fotoğrafçı / Elazığ

Alt 31-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elazığda faaliyet gösteren ajansımızda çalışmak üzere grafiker veya adayı aramaktayız. pazardaki payımızı hızla büyütürken aday olan arkadaşlar içinde büyük fırsat olacaktır hem piyasa hemde grafik konusunda hertürlü bilgiyi kendisiyle paylaşacağız. tüm bunların dışında kendisinin seçeceği biligisayar ofis çalışma sistemi maaş konusunda bir şey yazmıyorum en azından bir iki hafta çalışalım ki işin hakkını görelim ilgilenen arkadaşlar atlasajans.com adresinden iletişim bilgilerini alabilirler sigorta içinse bir iki ay zaman istiyorum herkese selamlar... Cem KALKANDELER
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..