Elazığ Polis Haber Doğru Haberin Merkezi

Deneme Çalışmalar - Elazığ Polis Haber Doğru Haberin Merkezi ...

resat76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Dosya19

Alt 18-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sonunda gazetenin dizgisi bitti ve matbaaya teslim ettim, sayfaları değerli yorumlarınıza sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel olmuş ben beğendim emeğine sağlık. Yalnız çocukların etrafında dolaşn yazılar biraz uzak mı kalmış, az daha yaklaştırabilirdinElazığ Polis Haber Doğru Haberin Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-03-2010 #3
İlk yorumu da kendim yapayım, arkadaşlar en alttaki çapraz resimlerin altındaki kötü boşluğu fark ettim ancak dizgiyi çok acele ettirdiler, o alanı böyle bırakmak zorunda kaldım, acemiliğime verin artık...
Bu mesajdan alıntı yap

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-03-2010 #4
ben yazarken arkadaşımız yorumlamış bile... Coreli yeni yeni öğreniyorum, ufak tefek aksaklıkları 2. sayıda düzelteceğim, ayrıca beğendiğinize sevindim, teşekkürler... (Not: Arkadaşlar ben bir tasarımcı, gazeteci yada programcı değilim, bir polis olarak yapabileceğimin en iyisini vermeye çalıştım)
Bu mesajdan alıntı yap
PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 18-03-2010 #5
Elinize sağlık başarılı bir çalışma olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
MeRtCaNkAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeRtCaNkAn

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 20-03-2010 #6
İlk yorumu da kendim yapayım, arkadaşlar en alttaki çapraz resimlerin altındaki kötü boşluğu fark ettim ancak dizgiyi çok acele ettirdiler, o alanı böyle bırakmak zorunda kaldım, acemiliğime verin artık...
bende tam bu konuyu söyleyecektim..
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 21-03-2010 #7
iyi geceler dizginiz acemi biri için oldukça iyi yalnız sayfada haber az sade 2 haber vermişsizin ve alt kısımda içe dönüşlere çok büyük yer ayırmışsınız sayfayı belirten numalar bile manşet kelimesinden büyük inş. diger sayılar daha iyi olacak
Bu mesajdan alıntı yap
nfs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nfs

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 21-03-2010 #8
Emeğinize sağlık. Gereken yorumları diğer arkadaşlar belirmişler zaten. Ben de sadece çocukların fotoğrafları konusunda nacizane bir şey söylemek istiyorum. Fotoğrafların renk ayalarıyla bir dahaki sayıda dikkat ederseniz daha da güzel olacağı kanaatindeyim. Saygılar. Çalışmalarınızda başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetbasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetbasin

Grafiker / Denizli

Alt 21-03-2010 #9
zaman gazetesinin aynısı olmuş.... daha başka bişey söylemeye gerek yok bence
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 21-03-2010 #10
Coreli yeni yeni öğreniyorum, ufak tefek aksaklıkları 2. sayıda düzelteceğim, ayrıca beğendiğinize sevindim, teşekkürler... (Not: Arkadaşlar ben bir tasarımcı, gazeteci yada programcı değilim, bir polis olarak yapabileceğimin en iyisini vermeye çalıştım)
Öncelikle, bu işi yapanlara ve bu mesleğe saygı gösterdiğiniz için sizi yürekten tebrik ediyorum. Bunun dışında,

dizginiz acemi biri için oldukça iyi yalnız sayfada haber az sade 2 haber vermişsizin ve alt kısımda içe dönüşlere çok büyük yer ayırmışsınız sayfayı belirten numalar bile manşet kelimesinden büyük inş. diger sayılar daha iyi olacak
arkadaşımıza katılıyorum. Devamını bekleriz. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Elazığ Polis Haber Doğru Haberin Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları