Elektrikli Ev Aletleri Afiş tasarımım...

Afiş Tasarımı - Elektrikli Ev Aletleri Afiş tasarımım... ...

Alt 14-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar sitedeki ilk tasarımımı sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyorum... ve tasarımlarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AnoktaKADİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnoktaKADİR

Fotoğrafçı / Tokat

Alt 16-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nacizane belirtmek izteri afiş geneli bence hoş ama detaylarda problem var gibi görünüyor kesimlerde birazdaha dikkatli olursan gözleri tırmalamaz bence yada fader kullanırsan daha ii olur diye düşünüyorum kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 18-01-2008 #3
genelini düşünürsek renkler falan çok hoş olmuş benim gözüme hoş gelmeyen sadece ufak resimelerin araksındaki beyaz bölümler, onların yerine resmimleri aşağı doğru çoğaltıp ters döndürerek sanki aşağıda cam varmış resimlerin siluyeti görünse daha hoş olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-01-2008 #4
evet haklısın ama bu sefer de resimler kayboluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
crissis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crissis

Grafiker / Eskişehir

Alt 19-01-2008 #5
arka fon tasarımla uyum sağlamış tebrik ederim. fakat dekupeler çok belli biraz feather vermelisin ayrıca ince çizgileri pen tool ile bir daha çizmelisin kesik kesik çıkmış. son olarak da biraz gölge vermelisin. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 22-01-2008 #6
tasarım fikir olarak güzel fakat uygulamalarda biraz problem var.
Bu mesajdan alıntı yap
bykod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 22-01-2008 #7
bi kaç hata dışında hoş..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 24-01-2008 #8
şu ortadaki elipsin dışından geçen beyaz ve oldukça ince çizgilerin işlevini anlayabilmiş değil üstelik üstelik düzgünde değiller çarpık çurpuk duruyolar. zemin kendi başına güzel bir zemin içindeki desenlerin tonlaması zeminin hafif değradeli geçişi hoş ama bu çalışma için bence uygun değil. dekupeli ürünlerin altına uygulanacak zeminlerin ürünlerin renklerinden ve parlaklıklarından çok aşırı zıtlıkta olmaması gerektiğine inanıyorum. aşırı zıt zeminlerde ürünler askıda gibi kalıyor. alttaki küçük ürün resimlerinin arkasındaki beyazlıklarıda tekrar dile getirmeme gerek yok sanırım önceki mesajlarda söylenmiş.
Bu mesajdan alıntı yap
suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #9
şu ortadaki elipsin dışından geçen beyaz ve oldukça ince çizgilerin işlevini anlayabilmiş değil üstelik üstelik düzgünde değiller çarpık çurpuk duruyolar. zemin kendi başına güzel bir zemin içindeki desenlerin tonlaması zeminin hafif değradeli geçişi hoş ama bu çalışma için bence uygun değil. dekupeli ürünlerin altına uygulanacak zeminlerin ürünlerin renklerinden ve parlaklıklarından çok aşırı zıtlıkta olmaması gerektiğine inanıyorum. aşırı zıt zeminlerde ürünler askıda gibi kalıyor. alttaki küçük ürün resimlerinin arkasındaki beyazlıklarıda tekrar dile getirmeme gerek yok sanırım önceki mesajlarda söylenmiş.
aynen katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-01-2008 #10
resimler biraz havada gibi durmuş ayrıca porselenle birlikte teknolojik ürünlerin tamamlayıcısı olarak biraz eksik kalmış ama zemin çalışması hoş elbetteki eleştirmek kolay ama yapması ve oluşturması zor eline sağlık daha ii çalışmalar yapman dileğiyle başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
elektrikli, aletleri, afi, tasarmm