elektronik devrelere baskı yapan makinaları hakkında yardım

Baskı - elektronik devrelere baskı yapan makinaları hakkında yardım Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar. bir arkadaşım amatör olarak hobby devrelerle uğraşmakta. bunları serigrafi ve bilinen ütü yöntemi dışında insan nasıl basabilir. sanırsam bunların makinası var bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar ...

cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 06-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar. bir arkadaşım amatör olarak hobby devrelerle uğraşmakta. bunları serigrafi ve bilinen ütü yöntemi dışında insan nasıl basabilir. sanırsam bunların makinası var bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi.herkese iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Harputlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Harputlu

Grafiker / Adana

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba

elekronik devreler çok küçük olduğu için serigrafide yapılması zordur bunlar için tampon makinaları vardır tampon baskı makilarında rahatlıkla istediğiniz şekilde basılabilir hep tampon hem serigrafi baskı yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
besnili02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

besnili02

Grafiker / Ankara

Alt 23-08-2008 #3
ben yeni bir makina alacağım (ankaradayım) onunla süper basar serigrafinin ve tamponun daha gelişmiş bir modeli...üsterik trigromi (renkli) basabiliyor...
Bu mesajdan alıntı yap

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 25-08-2008 #4
merhaba

elekronik devreler çok küçük olduğu için serigrafide yapılması zordur bunlar için tampon makinaları vardır tampon baskı makilarında rahatlıkla istediğiniz şekilde basılabilir hep tampon hem serigrafi baskı yapıyorum
harputlu arkadaşım ilginden dolayı teşekkürler. öyle küçük boyutlarda tampon baskı makinaları var mı. biraz daha bilgi verseydin sevinirdim.
Bu mesajdan alıntı yap

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 25-08-2008 #5
ben yeni bir makina alacağım (ankaradayım) onunla süper basar serigrafinin ve tamponun daha gelişmiş bir modeli...üsterik trigromi (renkli) basabiliyor...

nasıl bir makinadır biraz daha bahsedebilir misin besnili arkadaş. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baskı, devrelere, elektronik, hakkında, makinaları, yapan, yardım