Elektronik ve Basılı Dergi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Elektronik ve Basılı Dergi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, ben ilk etapta bir e-dergi çıkarmak istiyorum exe olacak yani her bilgisayarda hiçbir program kurmadan çalışacak BAK dergisi gibi. bunun yapıldığı programı bilen var mı ? bir ...

elzem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elzem

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
ben ilk etapta bir e-dergi çıkarmak istiyorum exe olacak yani her bilgisayarda hiçbir program kurmadan çalışacak BAK dergisi gibi. bunun yapıldığı programı bilen var mı ?

bir de diğer sayıları basılı olacak, bunun tasarımı için quarka başladım sizce indesign lamı yapsam ya da başka bir programla mı ? veya sayfa tasarımı konsuunda hazır kalıplar varmıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sinankul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim yükledin mi, yüklediysen görünmüyor...bahsettiğin dergi flash ta çokrahat yapılır ammaaaa öyle bir derginin yapılabilmesi için ozan karakoç olmak lazım bu bir.kullanacağın proğramın indesign olması lazım bu iki..dergi tasarımı için şablonunu ve formatını ve hatta kullanacağın fonta kadar herşeyini kendin belirlersin (öncesinde biraz araştırma yaparak) bu da üç...iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
elzem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elzem

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-07-2008 #3
resim yükledin mi, yüklediysen görünmüyor...bahsettiğin dergi flash ta çokrahat yapılır ammaaaa öyle bir derginin yapılabilmesi için ozan karakoç olmak lazım bu bir.kullanacağın proğramın indesign olması lazım bu iki..dergi tasarımı için şablonunu ve formatını ve hatta kullanacağın fonta kadar herşeyini kendin belirlersin (öncesinde biraz araştırma yaparak) bu da üç...iyi çalışmalar
flash kullanmadan yapmak istiyorum,sayfaları photoshopta hazırlayacağım ama flash tarzı peş peş açılmasını istiyorum.otomatik programlar vardır ( auto media play gibi) bu şekilde program bilen var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-07-2008 #4
Bahsettiğiniz yöntem yanılmıyorsam Flash..
Bu mesajdan alıntı yap
kkaymakci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkaymakci

Grafiker / İstanbul

olmaz

Alt 09-12-2014 #5
Photoshop'ta dergi sayfası yapılmaz, o yapılan derginin büyüklüğünden dolayı internette yayınlanmaz ve .exe kaydetmek için flash veya swf kullanman lazım onun içinde çoook kallavi olman lazım. O yüzden şu dergi bu dergi diye örnek vermen gerekiyor, genel kullanıcı bunlarla uğraşmaz, uğraşamaz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
basılı, dergi, elektronik