eleman aranıyor - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - eleman aranıyor - Antalya Sponsorlu Bağlantılar eleman aranıyor Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel Draw,Photoshop iy seviyede Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

manavgatnokta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

manavgatnokta

Grafiker / Antalya

Alt 25-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleman aranıyor

Program/Seviye: Corel Draw,Photoshop iy seviyede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yerel gazete ve ajans bünyesinde çalışabilecek,yaratıcılık yeteneği yüksek,manavgat ta ikamet eden

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları eleman aranıyor - Antalya - eleman aranıyor - Antalya ya da eleman aranıyor - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | eleman aranıyor - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
eleman aranıyor - Antalya | eleman aranıyor - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

olay07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olay07

Grafiker / Antalya

Alt 20-04-2011 #3
Manavgat'ta ikamet ediyorum. iyi derecede corel draw biliyorum. gazete tasarımı daha önce yaptım. photoshop bilgim çok iyi olmamakla birlikte ajans işlerini corel drawda yapıyorum. mail adresimi özel mesaj olarak atacam.
edirneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edirneli

Matbaacı / Manisa

günlük daha iyi

Alt 21-04-2011 #4
haftalık bir gazetesiniz.... günlük olsaydınız yoksa teklifinizi değerlendirirdim. yine sizin için başarılar