eleman arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - eleman arıyoruz ...

eleman arıyoruz

eleman arıyoruz

Alt 20-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kolay gelsin

ikitelli organize san. bölgesinde kurulu olan matbamıza baskı öncesi hazırlık çalışmalarına tarzını koyabilecek işinde ciddi prezantbl esnek çalışma saatlerine uyabilen ekibinde liderlik üstlenebeilecek uzun koşacak bir takım arkadaşı arıyoruz
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Alt 24-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba nişanlım askerden henüz geldi.Daha önce 3-4 yıl gazete tecrübesi var aynı zamanda teknik müdürdü. Çalışmalarının yaklaşık 1 senesini matbaada sürdürdü. Tam olarak ne iş yapacağından bahsedebilirseniz cv gönderebilirim.
Alt 26-02-2008 #3
mrb ben corel photoshoop vbılıyorum tekstıl ve matba ajns tecruben var ılgılenırsenız oelden msj atabılırsınız teskkurler.
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2008 #4
Merhaba ben Freehan ve Photoshop biliyorum ajans ve matbaa tecrübem var , fakat çok nadirde olsa bazen takıldığım yerler oluyor.İş arıyortumşu an , isterseniz sizinle görüşmeye gelebilirim yada cv mi gönderebilirim...

Matbaa isminizi söyleyebilirmisiniz ?
reyhan400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reyhan400

Matbaacı / İstanbul

Alt 10-03-2008 #5
merhaba,
Söylediğiniz özellikler tam bana göre eşiminde organize de çalışıyor olması da bu ilana ilgimi arttırdı doğrusu kısa bi bilgi vermek isterim size kendimle ilgili; Baskı öncesi ve Baskı sonrası Bilgi ve deneyime sahip olmam.
Tüm Baskı teknikleri konusunda bilgi sahibi olmam ve Piyasadan yetişmiş olmam. Her türlü ürünün fiyatlandırmasını yapabilecek bilgi ve deneyimine sahip olmam. Ve ayrıca yukarıda belirttiğim tüm bilgi ve deneyimimi grafikerlikle pekiştirmiş olmam. Açık, ikna edici, sonuç odaklı çalışan ve analitik bakış açısına sahip çalışma tarzı. Aldığı işin üretim formunu açıp matbaaya ileterek takibini yapabilecek ve sorumluluğunu üstlenecek yapıda olup, altında çalışan insanları iyi yönlendirme yeteneğim bulunmaktadır.
NUMBER_ONE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NUMBER_ONE

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2008 #6
SİparİŞlerİnİzİ Tİtİzlİkle Hazirlar Baskiya Hazir Halde Msn Den GÖnderebİlİrİm Bİlgİnİze...

Tags
eleman, aryoruz