Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek

Graficafe - Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek Sponsorlu Bağlantılar Başarılar Hadise finallerde Başarılar Diliyorum...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başarılar Hadise finallerde Başarılar DiliyorumElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 12-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrikler diyelim, zaten ben birincilik bekliyorum Hadise'den Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2009 #3
vatana millete hayırlı olsun Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-05-2009 #4
Performansı beklenenin aksine düşüktü, ama böyle bir başarı bekliyordum.
Tebrik ederim Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek

Hadise, alkışlarla...
Eurovision'daki temsilcimiz yarı finalde sahneye çıktı ve şovunu yaptı...

Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nın birinci yarı finalinde 9. sırada Türkiye’yi temsilen sahneye çıkan Hadise başarılı birperformans sergileyerek, salonda bulunan 20 bin kişiden büyük alkış topladı.
Sahneye stilist Mahmut Karadağ tarafından "Gizia" firmasına hazırlatılan ve Türk Bayrağı’nı simgeleyen kırmızı ağırlıklı kostümüyle çıkan Hadise’ye "Geleceğin Göbek Dansçısı" adı verildi. İtalya’nın Milano kentinden getirilen özel kumaşla hazırlanan ve iki parçadan oluşan elbisenin kenarlarının altın ve Swarovski taşlarla işlendiği dikkat çekti. Hadise’nin birinci yarı finalde giydiği üzeri Swarovski taşlarla süslenen ayakkabıları da eleştirmenlerden tam not aldı. Hadise’nin giydiği elbisenin bel kısmı kemer şeklinde altınlarla süslenirken, göbeğini ve bacaklarını tamamen açıkta bırakan kostüme uygun eldivenleri de kostümüne ayrı bir renk kattı. Sahnede Hadise’ye eşlik eden Rus dansçı kızlar Olga Potapova ve Svetlana Nikitaeva’nın son derece sade ayakkabılar giydiği gözlenirken, üst kısmı çıplak olan tek erkek dansçı Uğur Yıldırım’ın da zeytin renginde şalvar pantolon giydiği dikkat çekti.
Vokalist Steve Kashala, kot pantolon üstüne zeytin renginde gömlek giyerken, diğer vokalist Eva Smeenk, Hadise’ye eşlik etmek için dansöz elbisesi giydi. Çeşitli ülkelerden yarı finali izlemeye gelen Eurovision hayranları da ellerinde ülkelerinin bayraklarıyla Hadise’ye birinci yarı finalde tezahüratlarla ve alkışlarla destek verdi.
Hadise’nin yarı finaldeki rakipleri Karadağ, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Beyaz Rusya, İsveç, Ermenistan, Andorra, İsviçre, İsrail, Bulgaristan, İzlanda, Makedonya, Romanya, Finlandiya, Portekiz, Malta ve Bosna-Hersek oldu.

İŞTE FİNALİSTLER...
[COLOR="Red"]Türkiye[/COLOR]
İsveç
İsrail
Portekiz
Malta
Finlandiya
Bosna - Hersek
Romanya
Ermenistan
İzlanda
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-05-2009 #5
hayırlı olsun Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem_acikgoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 12-05-2009 #6
hadi bakalım hayırlısı.gerçi bu yarışmanın sanatla uzakatan yakından alakası yok ama..
Bu mesajdan alıntı yap
allykohl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

allykohl

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 12-05-2009 #7
aynen özlem ablama katılıyom bu biraz erotizme giriyo harelde madem turkiyeyi temsik ediyor neden turkçe şarkı söylemiyor
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #8
Olsun ülke başarısı her yönden daha çok önemli bence Elemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek Türkçe Şarkıya gelince neden bu konuda sıkıntılıyız ülkemizde her dalda futbolcu basketbolcu vs vs var ve bunlar kendi ülkelerinden öte bizleri temsil ediyor.Şarkımızı seslendirenin Türk kızı olması Türkçe Parça söylemesini gerektirmez diye düşünerek karşı çıkıyorum önemlı olan iyi bir reklam çıkarmak örnek: ( Sertap Erener ) Bununda ilk örnegını bugun elemelerden bırıncı cıkarak gösterdi,Her türlü görüşe saygımız var tabikideElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 13-05-2009 #9
olaylardan anca haberim oluElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tekokul gel git derken..

Türkiye adına güzel bir başarı olmuş..tebrik ederim..umarım Sertab Erener deki yaşanılan mutluluk tekrar yaşanılır ve seneye Eurovision yarışmasına ev sahipliği ederiz tekrardanElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #10
olaylardan anca haberim oluElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tekokul gel git derken..

Türkiye adına güzel bir başarı olmuş..tebrik ederim..umarım Sertab Erener deki yaşanılan mutluluk tekrar yaşanılır ve seneye Eurovision yarışmasına ev sahipliği ederiz tekrardanElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Kessinlikle katılıyorum hersene bu iddia ile yol almaktayız bu bizim ülkemiz için çok onur verici bir durum bence Emeği geçen herkese teşekkürlerElemelerden Birinci Çıktık | Hadise Düm Tek Tek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları