eleştirilerinizi bekliyorum..

Afiş Tasarımı - eleştirilerinizi bekliyorum.. ...

onurgozay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgozay

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aşk ile ilgili bir konuda konsept çalışması.. biliyorum içinde kırmızı yok biliyorum pek sevimlide deil ama aşkta her zaman sevimli ve kırmızı deil.. bu dediklerimin dışında eleştrileriniz bekliyorum özellikle arkadaki şehiri siluet olarak bıraktım renk konusunda ciddi kararsız kaldım çünkü... bu arada japonca harfler empty-boş heart-kalp.. anlamında.. dediğim gibi konuyu klasik aşk kavramında değerlendirmediğmiz sürece çalışmaya biraz daha ( üzgün aşk) teması nasıl eklemeliyim sizce.. şimdiden teşekkürler .... hmm siteye ekleyemiyorum sanırım çalışmayı bi sorun warmı?..nafile link war fakat görüntü yok :S bi el atabilirmiyiz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız CMYK lütfen rgb yükleyiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
onurgozay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgozay

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2008 #3

aşk ile ilgili bir konuda konsept çalışması.. biliyorum pek sevimli deil ama aşkta her zaman sevimli ve kırmızı deil.. bu dediklerimin dışında eleştrileriniz bekliyorum özellikle arkadaki şehiri siluet olarak bıraktım renk konusunda ciddi kararsız kaldım çünkü... bu arada japonca harfler empty-boş heart-kalp.. anlamında.. dediğim gibi konuyu klasik aşk kavramında değerlendirmediğmiz sürece çalışmaya biraz daha ( üzgün aşk) teması nasıl eklemeliyim sizce..
ok.. tşşkrlr

Bu mesajdan alıntı yap
hmangal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmangal(50)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2008 #4
Ellerine, beynine saglik, biraz karisik oldugunu söylemem lazim, alttaki sehir silüeti tam algilanamiyor bence, kizin altindaki dallar da iyice karisikligi artirmis. Anlam kazanmasi acisindan ask temalarini biraz daha ön plana cikartmak lazim gibi. En son olarak aski kendi açindan ele almissin gibi, yaptigini bir bayan gördügünde ona ne anlam ifade edecek? Kisacasi hem erkek hem kadin figürleri de olmali, bu sanki kadina asik biri tarafindan yorumlanmis gibi. Biraz uzerinde calismanda fayda var. Kolay gelsin simdiden.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
eletirilerinizi, bekliyorum