eleştirlerinizi bekliyorum

Karakalem - eleştirlerinizi bekliyorum ...

Alt 15-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

=)adım cagatay yaşım 16. bunlar da benden ama fazla uğraşmadığım çalışmalar.yorumlarınızı bekliyorum.eksikleri lütfen belirtin bunlarbenim için önemli teşekkürler.gerçe telefondan çekim o yüzden biraz bozuk..ama ossun .)
eleştirlerinizi bekliyorum eleştirlerinizi bekliyorum eleştirlerinizi bekliyorum eleştirlerinizi bekliyorum

bende grafik tasarım okumak istiyorum ve çalışmam gerektiğinibiliyorum lütfen tavsiye yorumlarınızı mazur görmeyin efendim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaşına göre gayet başarılı. Çalışmak lazım tabiki çağatay. Forumumuzda grafik bölümü okuyan arkadaşlar var zamanlar onlarla tanışıp fikirlerinide alabilirsin.

Aslında benim takıldığım başka bir nokta var. Bilmiyorum farkındamısın son resimin altındaki "ENFEKSİYONA GEÇİT YOK" yazısı ve elinde kalkanı ile bir savaşçı. Bilmiyorum farkettinmi bunu ama sanki tasarımmış gibi geldi bana =)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 15-07-2007 #3
bence o bir not defterine çizim çalışmışeleştirlerinizi bekliyorum sanki başkası yapmış gbi duruo
yaşına göre başarılı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2007 #4
valla başkası yapmadı ama önemsemediğim çalışmaları o küçük kağıda yapıorrum
hepsi bu..galiba eczanenin not defteri o.)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2007 #5

:rapp:bunlarda çizip paintle üstünde değişiklikler yaptığım çizimler

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2007 #6
he bir de ben kurs almak istiyorum bu konuda. yardımcı olabilecek veya tavsiyesi olan varsa lütfen söylesin..
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2007 #7
çağatay sana yardım edebilirim sana kurs için değil ama kaynak yollayabilirim msn nemı ekle...
Bu mesajdan alıntı yap
penelophi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

penelophi

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 16-07-2007 #8
secansarıgül demiş ki:çağatay sana yardım edebilirim sana kurs için değil ama kaynak yollayabilirim msn nemı ekle..

kaynak derken ne demek istedin sorabilirmiyim ayrıca yolun başında bi kiş için bence en uygun şey bire bir modelden desen çalışmasıdır bizim hocalarımız kitaptan çizimleri pek onaylamıyolar çağatay sana önerim ne bulursan çiz bi bardak bile olabilir obje çizimleri yap değişik yönlerden bi çok kez çizebilirsin bunlar senin için daha yararlı
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2007 #9
Hevesli arkadaşım. Bu işe istekli olduğun gözlerinden okunuyor desem yeridireleştirlerinizi bekliyorum . Eğer gerçekten bişeyler yapmak istiyorsan, dijital dünyaya sarılmadan önce bir kurşunkaleme sarılman gerekecek. Eğer bakışlarını bu salak cam düzlemden uzaklara çeviremezsen. Hiç bir yere varmayacağını sana açık seçik ifade edeyim,
Görsel tasarım sanıldığı kadar kolay bir olay değil, hepsinden önemlisi zaman ve sabır istiyor. Birikim istiyor, gözlem istiyor, onun istekleri hiç bitmiyor durmayı sevmiyor, durduğun anda trenden atılan kaçak yolcu gibi aşağıya atıyor.

Öteyandan senin gibi hevesli gençleri çok seviyor eğer uygun ortamını bulursa senin gibi gençlerin avucunda en güzel çiçeklerini açıyor.

Hoşçakal....

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2007 #10
valla ne derseniz haklısınız.ben bu yola baş vurdum.cahit abi seninde dediklerini dikkate alacağım teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, elestirlerinizi, kalem, kara kalem, karakalem