elfin reklam çalışması

Afiş Tasarımı - elfin reklam çalışması ...

elfin reklam çalışması
filizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizzz(32)

Grafiker / Kayseri

elfin reklam çalışması

Alt 21-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elfin reklam çalışması
elfin reklam çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

metro reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metro reklam

Baskıcı / Mardin

Alt 22-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güsel
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2008 #3
bence olmamış beğenmedim . Çünkü ;
1si için font kötü , logoların yerleşimi kötü, stteki kurdale kötü ve gereksiz fotoğrafların kenarındaki beyaz ışık gereksiz boşluklardaki eps şekiller gereksiz ki o boşluklarda gereksiz
2.si için yine font, kenardaki şekiller emanet duruyo sanki biz beş dakka durup gidicez abi der gibi ve kendi içinde renkleri ve senin tsarımdaki renklerinle cok uyumsuz elfin reklam çalışması kurdalenin amacını yine çözemedim
bence tekrar çalışmalsın kolay gelsin elfin reklam çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
filizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizzz(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 23-11-2008 #4
bence olmamış beğenmedim . Çünkü ;
1si için font kötü , logoların yerleşimi kötü, stteki kurdale kötü ve gereksiz fotoğrafların kenarındaki beyaz ışık gereksiz boşluklardaki eps şekiller gereksiz ki o boşluklarda gereksiz
2.si için yine font, kenardaki şekiller emanet duruyo sanki biz beş dakka durup gidicez abi der gibi ve kendi içinde renkleri ve senin tsarımdaki renklerinle cok uyumsuz elfin reklam çalışması kurdalenin amacını yine çözemedim
bence tekrar çalışmalsın kolay gelsin elfin reklam çalışması
bu çok önceden yaptıgım bi çalışmaydı ve yayınlandı tv reklamı içindi fontlar o yüzden düz ve büyük yorumun için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, elfin, reklam