Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?

Afiş Tasarımı - Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? ...

Elifsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Aşağıda gözüken afişim bir iş değil ödevdir. Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Değerli yorumlarınıza sunulur. Teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elinize sağlık...enstrumanlar nota çizgilerini takip edebilirler tıpkı notalar gibi... jazz ya da caz yazmanız daha doğru olurdu...kırmızı zemin keskin gelirse çok daha iyi olur... logolar ve yazılar dekupeli ya da vektörel olmalı, zeminleri bozuyor... kırmızı üzerine siyah yazılar ve logolar boğulmuş...ve ilk çalışmalar bunlar doğru yoldasınız, cesaretli olun.
Bu mesajdan alıntı yap

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #3
Teşekkür ederim değerli yorumlarınıza. Ancak logolar konusunda zeminde ve renklerde herhangi bir değişiklik yapılmadan yayınlanmasını şartnameye koymuşlar. Bu aslında bir yarışma ama bize hocamız bu esaslara dayalı olarak Afiş yapmamızı rica etti. Diğer dediklerinizde haklısınız sadeliği hep bozasım geliyor nedense Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Yorumlarınız değerli teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-12-2013 #4
Öncelikle sponsorları renkli zemine yerleştirmek bazı sorunlarıda peşinde getirir.
Dolayısıyla bordo zemini beyaz yapmanı öneririm..
Turuncu zeminin geçişleri sıkıntılı, bu kısma gradient uygulaman doğru tercih olur..
3 enstrüman yerine sadece saksafonu kullanman da amacına ulaşmanı sağlayabilir..
Üst köşede ters çevirip yerleştirdiğin ingilizce ayrıntıları farklı düzenlemeni öneririm zira anlaşılmıyor..

Afiş ne kadar sade olursa amacına okadar rahat ulaşır..
Gerisini efoja söylemiş zaten.. Eline sağlık Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #5
Teşekkürler. İnanın şu logolarla ilgili hiçbir değişiklik yapamıyorum. Siteden indirildiği kendi belirledikleri şekilde ve o siyah logonun özellikle sol üst köşede yer almasını belirtmişler. Logoları ben hazırlamadım yani Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Diğer dediklerini uygulayacağım. Beyaz zemin üzerinde daha anlaşılır olur sponsorlar. Arka fon zeminde Kuler'den Jazz renkleri seçeneğinden seçerek direk uyguladım. Gradient uygulaması daha önceki seçilmiş afişlerde uygulanmamış ama :/ Başka bir çalışmamı düzenleyip tekrar paylaşırım. Teşekkürler Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-12-2013 #6
Teşekkürler. İnanın şu logolarla ilgili hiçbir değişiklik yapamıyorum. Siteden indirildiği kendi belirledikleri şekilde ve o siyah logonun özellikle sol üst köşede yer almasını belirtmişler. Logoları ben hazırlamadım yani Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Diğer dediklerini uygulayacağım. Beyaz zemin üzerinde daha anlaşılır olur sponsorlar. Arka fon zeminde Kuler'den Jazz renkleri seçeneğinden seçerek direk uyguladım. Gradient uygulaması daha önceki seçilmiş afişlerde uygulanmamış ama :/ Başka bir çalışmamı düzenleyip tekrar paylaşırım. Teşekkürler Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?
Sponsorlar bize gıcıklıklığına yapıyor bunu emin ol Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Beyaz zeminde sorun olmaz rahat olabilirsin..

Geçişler sıkıntılı duruyor o sebeple gradient dedim, sen dilediğin gibi tasarım yapabilirsin Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?

Hazırla bakalım Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #7

Nasıl oldu acaba?...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #8
jazz nereye gitti? en çok onu sevmiştim ben Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #9
öyle mi bende boğmasın yoğun olmasın sade olsun diye sildim Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?) sizi mutlu etsin diye ekledim farzedin efoja hanım ödevimi daha teslim etmedim Elifsel Afiş Nasıl Olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 28-12-2013 #10
İlk yaptığınız buna göre daha şık olmuştu sanki Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? Alt zemindeki saymazsak son çalışmanız olmamış. Düzenleyen yerin ismini gene üste alın şerit halinde jazz yazısnıda görmek istiyoruz Elifsel Afiş Nasıl Olmuş? altta yada kenarda nasıl uygunsa, ayrıca müzik aleti bi kaç tane olsun gene... eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları