Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli ...

cntrz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cntrz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İnternetten satın almıs oldugum siteyi güzel bir şekide editlicek freelance bir arkadas arıyorum

Siteyı bu adresde gorebılırsın.İngilizce metinler turkce olcak bır kaç sey kaldırılcak ve hostıng servısıne kurulcak.Lütfen bu işi sorunsuz sekılde yapabılcek arkadaslar ılgılensın.
Fiyat bilgisini ve kaç gunde tamamlancagını bildiren mesajlarınızı acil beklıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli - Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli ya da Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli | Elimde bulunan siteyi editlicek arkadas aranıyor acil - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2011 #3
sitenin linkini vermemişsiniz
Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2011 #4
sitenin linki?
izmirgrafikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirgrafikk

Webmaster / İzmir

Alt 09-03-2011 #5
e-mail gönderdim. saygılar
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2011 #6
Site link i isteyen arkadaşlar lütfen benim bıkmadan usanmadan her ilana yazdığım duyuruları okusunlar.

Bu gibi bilgileri iletişim adresi ile ilan sahibine ulaştığınızda eposta ya da tel ile istemelisiniz!

Lütfen okumaktan üşenmeyelim ki bizlerin çabalarına sizlerin de katkıları bulunsun.

Şimdiden tüm üyelerimize bu konularda bizlere yardımcı olacağını düşünerek teşekkür ederim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cntrz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2011 #7
sıtenın lınkını veremıyorum admın kaldırıyor emaıl adresımmden ulasabılırsınız

cntrz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2011 #8
herkese Tesekkur ederım.Bir arkadasımızla anlaşmaya varılmısdır.