Elimdekiler Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Elimdekiler Logo Çalışması ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi projemiz için dün gece çalıştığım bir logo, logoyu aslında beğendim ancak tek şüphe ettiğim yanı sanırım çok özgün/orjinal olmadı ya da bana öyle geliyor, tam kestirebilmiş değilim. Benim tercihim 04.4

Logo'nun yer alacağı sitenin konusu ise, paylaşım ve ikinci el satış ile alakalı olacak.

Öneri ve eleştirilerinize;

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet şahin katılıyorum senin dediğin logo daha uygun diğerlerine göre.. fakat 4 renk bir logo için fazladır. baskı işlerinde maliyeti arttırır.. bunu baz almanı öneririm Elimdekiler Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 03-10-2008 #3
16 adet çalışmaya ilk olarak baktığımız zaman çalışmalar birbirlerine benzer görüntede.
ben müşteri olsam evet dediğin gibi en son çalışma daha iyi duruyor. ama diğerleri ile karşılaştırdığımız zaman uzak ara fark ile değil ayrıcalığı.
elimdekiler firmasının ne sattığı yada ne ürettiği hiç vurgulanmamış!! ikimizde son çalışmayı beğendiğimize göre acaba bir iki çalışma daha yapsak daha iyisi çıkarmıydı fikri aklıma geldi şimdi.ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-10-2008 #4
renkli çalışmalardan herhangi biri olabilir cnm...04.4 daha göze batıyo buda senden kaynaklı bence...keşke demeseydin cnm...
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 03-10-2008 #5
benim 01.4 hoşuma gitti kardeşim.. ama sanirim sen kısa zamanda köşeyi dönme çabasi içerisindesin, nerdeyse bütün konular sizin kendi projeniz Elimdekiler Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 03-10-2008 #6
benim 01.4 hoşuma gitti kardeşim.. ama sanirim sen kısa zamanda köşeyi dönme çabasi içerisindesin, nerdeyse bütün konular sizin kendi projeniz Elimdekiler Logo Çalışması
güzel bir tespit katılıyorum..:rofl::rofl::rofl:
güldüğüm için lütfen yanlış anlama erdemirs
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #7
Elimdekiler Logo Çalışması kardeşim logolar tamam 4.4 de tamam iki renk denermisin ? arasını görelim Elimdekiler Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #8
evet şahin katılıyorum senin dediğin logo daha uygun diğerlerine göre.. fakat 4 renk bir logo için fazladır. baskı işlerinde maliyeti arttırır.. bunu baz almanı öneririm Elimdekiler Logo Çalışması
aslında ne kadar baskısal bir işi olacak bu logonun tartışılır, çünkü tamamen web tabanlı bir proje olacak, ama elbet de baskısal işleri yoğunsa dediğini dikkate alacağım kardeşim, sağoalsın Elimdekiler Logo Çalışması

16 adet çalışmaya ilk olarak baktığımız zaman çalışmalar birbirlerine benzer görüntede.
ben müşteri olsam evet dediğin gibi en son çalışma daha iyi duruyor. ama diğerleri ile karşılaştırdığımız zaman uzak ara fark ile değil ayrıcalığı.
elimdekiler firmasının ne sattığı yada ne ürettiği hiç vurgulanmamış!! ikimizde son çalışmayı beğendiğimize göre acaba bir iki çalışma daha yapsak daha iyisi çıkarmıydı fikri aklıma geldi şimdi.ellerine sağlık
hımm, logonun ne iş yapıldığını anlatmıyor olması, sanıyorum gayet kabul edilebilir bir eleştiri Elimdekiler Logo Çalışması ama ben çok pis yazabiliyorum bazen, e'lerin birleşik olması zincirlemeyi anlatıyor ve burda aslen bir network durumu mevcut, sonra renklerin çeşitliliği, canlılığı ve site içerisindeki konunun, ürünlerin çeşitli ve farklı olmasını Elimdekiler Logo Çalışması valla şimdi yazdım, tabii şaka olsun diye...

haklısın, yeni logolar da deniyorum şuan aslında, onlarıda bitince eklerim elbet... kolay gelsin Elimdekiler Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #9
renkli çalışmalardan herhangi biri olabilir cnm...04.4 daha göze batıyo buda senden kaynaklı bence...keşke demeseydin cnm...
hehehe dii mi yau neden görüş belirttim bilmiyorum Elimdekiler Logo Çalışması) sağoll cnm Elimdekiler Logo Çalışması

güzel bir tespit katılıyorum..:rofl::rofl::rofl:
güldüğüm için lütfen yanlış anlama erdemirs
ikinize birden cevap eriyorum arkadaşlar, siz burda gülerken ben köşeyi dönmeye çok çok yakınım hehehehe Elimdekiler Logo Çalışması üzerinizden helikopterle geçerken son gülen ben olcam Elimdekiler Logo Çalışması :rofl:

yok şaka bir yana, firmamız biraz daha proje bazlı, bir de aslında biz konsept'i belirleyip örnek sunup finansör buluyoruz, bu yüzden koyduğum her logo/çalışma aslında malesef hayat bulacak diye bir kaide yok...

Elimdekiler Logo Çalışması kardeşim logolar tamam 4.4 de tamam iki renk denermisin ? arasını görelim Elimdekiler Logo Çalışması
iki renk bilmiyorum ne kadar hoş duracak ama onu da denerim elbet, diğer logo çalışmalarımla eklerim kardeşim Elimdekiler Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #10
çalışmalara baktığında birbirlerine çok benziyolar.ama dediğin gibi en uygunu 4 ama renk denemeside yapsan iyi olr bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, elimdekiler, logo