Elinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Elinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye Geneli ...

HknDMN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HknDMN

Webmaster / Konya

Alt 28-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar.

Php dilinde kodlama yapıyorum. Hazır scriptler yapıp satıyorum. bu konudaki tek sıkıntım kodlayacagım scriptlere tasarım bulmak.

Elinizde html+css e döktüğünüz sektörel tasarımlarınız varsa ve uygun fiyata verebilecekseniz bu tasarımlarınızı almak istiyorum.Çok Önceleri hazırladıgınız ve elinizin altında boşta bekleyen tasarımlarınız varsa benim için daha iyi olurElinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır.

Beni yanlış anlamayın amacım hesaplı tasarımlar almak, çünkü bende sizden alacağım tasarımlara php giydirip satacagım. malum script piyasası çok düşük olduğu için benimde kodladığım scriptlerın maliyetı düşük olmalı bu yüzden kullanmadığınız veya hesaplı verebileceğiniz tasarımlarınızı almak istiyorum.

Tasarımlarınız Sektörel olmalı. örnegin; mobilyacı tasarımı, giyim, kurumsal firma, vs vs.. yani sektörel olmalı.

Kısacası arkadaşlık sıtesı, video sıtesı , blog vs tasarımları almak istemiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Elinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye GeneliElinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye GeneliElinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye GeneliElinizde Bekleyen Html+css tasarımlarını Alınır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 29-08-2013 #3
Düşünürsen elimde alışveriş sitesi için bir tema var

Çalışmalar | Private Shopping Theme

ödemeyi paypal ile yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
muratyuksel001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratyuksel001

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-09-2013 #4
Sormak istediğiniz her türlü soru ve içerik için konu sahibinin bıraktığı telefon veya meail ile irtibat kurunuz!
Bu mesajdan alıntı yap