Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşımın kuaför salonu için hazırladığım bi çalışmam......

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşımın kuaför salonu için hazırladığım bi çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 30-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Makas orada fazlalık gibi geldi bana.
logo biraz küçülerek sol alta gelmeli diye düşünüyorum.
sloganını hafif aşağıya çekerek, espaslarını açmalısın.
ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 30-07-2008 #3
zucker bir bayansın ve iki tane bayanlara hitap eden sektörlere yönelik çalışmanı gördüm, ama bu iki çalışmada da bayanların narinliğini ve estetiğini göremedim. bu çalışman genel olarak iyi ama daha estetik olması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca resimleri içerisine yerleştirdiğin dairelerin kenarlarında kırıklıklar var. onlara da dikkat etmeni öneririm. saygılar iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-07-2008 #4
zucker bir bayansın ve iki tane bayanlara hitap eden sektörlere yönelik çalışmanı gördüm, ama bu iki çalışmada da bayanların narinliğini ve estetiğini göremedim. bu çalışman genel olarak iyi ama daha estetik olması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca resimleri içerisine yerleştirdiğin dairelerin kenarlarında kırıklıklar var. onlara da dikkat etmeni öneririm. saygılar iyi çalışmalar.
narinliğini ve inceliğini neye göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama diğer çalışmamdada gayet estetik bir el vardı ve bu çalışmamdadi bayanda tam kuaför sektörüne uygun diye düşünüyorum...saygı duyuyorum sağolasın...resimlerin kenerlerındeki kırıklıklar yok aslında belki küçülttüğüm için olmuştur...teşekkürler...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 30-07-2008 #5
bır calısma.. ama ne calısması? brosur mu? katalog kapagı mı? kart mı? ne? bence estetık olmamış.. aynı zamanda renklerde pek bır uyumlu değil. duz sıyahın uzerınde beyaz bıle yapsaydın daha guzel dururdu.
Bu mesajdan alıntı yap

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 30-07-2008 #6
narinliğini ve inceliğini neye göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama diğer çalışmamdada gayet estetik bir el vardı ve bu çalışmamdadi bayanda tam kuaför sektörüne uygun diye düşünüyorum...saygı duyuyorum sağolasın...resimlerin kenerlerındeki kırıklıklar yok aslında belki küçülttüğüm için olmuştur...teşekkürler...:angel:

inceliğini ve narinliği çizgileri ve renkleri kullanmana göre değerlendiriyorum. Örneğin dairlerdeki renkler, bayan firmasının özellikle bayan güzelliği ile ilgili bir firma afişinde daha yumuşak renkler kullanılması daha cazip geliyor nedense. ve ayrıca arka zeminde kullnadığın siyahtan gri ye doğru giden kademeli renkler estetik durmadığı kanatindeyim. ayrıca logo çok büyük yazılar çok dik ve sert karakterler de, makas ise kullanılmaması gereken bir obje, çünkü genelde erkek kuaförlerin kullandığı bir obje olduğu için kadın güzelliğinde makas kullanılıyor olmasına rağmen ön plana çıkarılması iyi olmamış,

Saygılar iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2008 #7
bayan kuaförüne göre karanlık bir çalışma olmuş. hiç albenizi yok. hanımlar albeniyi çok severler. çok daha açık ve uçuk renkleri dene bence. makas mavi? niye mavi? onu çözemedim...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-07-2008 #8
Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması... korktum arkadaşlar, çok kötü bişey yaptım herhalde...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-07-2008 #9
bi bayan kuaförü için çok karanlık kalmış sanki renkli bi çalışma yapabilirsin bence iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 30-07-2008 #10
Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması... korktum arkadaşlar, çok kötü bişey yaptım herhalde...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...Elita Bayan Kuaförü Broşür Çalışması...
Çok kötü değil biraz daha düzenlenmesi gerek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bayan, broşür, Çalışması, elita, kuaförü