Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim

Afiş Tasarımı - Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim ...

Like Tree2Likes

louis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

louis(24)

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Alt 09-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ödevimi paylaşmak istedim..Afişin yazısı cok kötü bunu biliyorm Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim guajla yaptığımdan korkarak yaptım :blush:

1. AŞAMA
2. AŞAMA
3. AŞAMA
(DETAY)
:sweating:_FİNAL_:sweating:
aynaa bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
arzutoprak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzutoprak

Grafiker / Konya

Alt 09-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet canım kendinde farkedip söylediğin gibi yazılarda problem var.. Şimdi bilgisayar ortamında hazırlanan bişey olmadığı için düzeltmelisinde diyemi,cem ama bir daha ki sefere dikkat etmen için söyleyebilirimki yazılardaki orantısızlık çalışmanın gölgeliyor.Vebilirsinki çalışmalarda resimsel objeler kadar tipografik ögelerde önemli yer tutar ve malesef senin çalışmandada olduğu gibi çalımanın yada fikrini gölgeleyebilir. Bence bu kadar korkarak yaklaşmamalıydın.Kalemine güven Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim son bişey daha sanırım biraz aceleci davranmışsın... daha sindirerek ve fazla zaman harcamayı göze almalısın çalışmalarına başlamadan önce.. Emeğine ve ellerine sağlık kolay gelsin.. İyi bayramlar... Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim
aynaa bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
gülümse_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümse_61

Eğitimci / Trabzon

Alt 09-12-2008 #3
artık elde çalışmak cesaret ve sabır isterElle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #4
Bazı şeyler bir ekstra gerektirmez, tıpkı bu resimdeki gibi... Bence bu afişin bir slogana bile ihtiyacı yokmuş. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
gokhanbartu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanbartu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 10-12-2008 #5
afiş çok güzel yazılar için küçük bir hile yapabilirdiniz kartona harfleri düzgünce yazıp delik açıp arasını boyamak gibi (cümle kuramadım Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
louis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

louis(24)

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Alt 10-12-2008 #6
afiş çok güzel yazılar için küçük bir hile yapabilirdiniz kartona harfleri düzgünce yazıp delik açıp arasını boyamak gibi (cümle kuramadım Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim )
ii fikirmiş teşekkuederim..başka bi çalışmamda denicem saol..

Bazı şeyler bir ekstra gerektirmez, tıpkı bu resimdeki gibi... Bence bu afişin bir slogana bile ihtiyacı yokmuş. Ellerinize sağlık.
efoja teşekküerderim ama mağlum hocalar afişte slogan şart diyip durdukları için yazdım :smile: Herkese teşeküredrim.. Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevimarty::cool2::bigsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
esraunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraunal

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2008 #7
gerçeklerin üstünü örtmeyelim desen daha iyi olurdu sanki.. ama güzel çalışma. okul yıllarımı hatırladım, elle çalışma yapmanın keyfi bir başkaElle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2008 #8
gerçeklerin üstünü örtmeyelim desen daha iyi olurdu sanki.. ama güzel çalışma. okul yıllarımı hatırladım, elle çalışma yapmanın keyfi bir başkaElle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim
'gerçeklerin üstünü örtmeyelim' afişi gördüğümde benimde aklıma bu slogan geldi..ama hem elde yapıldıgından hemde afişin konusu geregi yorumsuz diyorum..gerçekten ELLERİNE saglıkElle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(34)

Grafiker / Konya

Alt 21-03-2009 #9
Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
savas_as_as isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savas_as_as

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-03-2009 #10
tipografide gusel olsaydı super olurdu ama genede emeğine sağlık kadesim... gusel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
afis, cocuk, elle, haklari, konulu, odevim, yapilmis