elma, alt, shift, space bar tuşlarını kullanamıyorum

Macintosh - elma, alt, shift, space bar tuşlarını kullanamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Bir süredir Adobe programlarında (PS, AI, Ind, FH) Elma, Alt, Shift, Space Bar kombinasyonları nı kullanamıyorum. Örneğin Space ile gezinemiyorum ya da Elma+Space ile büyüteci kullanamıyorum. Fakat ilginç ...

dimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dimur(35)

Grafiker / Ankara

Alt 23-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir süredir Adobe programlarında (PS, AI, Ind, FH) Elma, Alt, Shift, Space Bar kombinasyonları nı kullanamıyorum. Örneğin Space ile gezinemiyorum ya da Elma+Space ile büyüteci kullanamıyorum. Fakat ilginç bir şekilde yine Z harfine basınca imleç büyüteç halini alabiliyor. Aynı şey Tools'daki diğer araçlar için geçerli. Fakat kombinasyonlar tamamen beni görmezden geliyorlar.
Sebebi hakkında bir fikri olan var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siLencieux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siLencieux

Webmaster / İstanbul

Alt 23-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Edit>Keyboard Shortcuts>Set>Defaults" seçeneğini tıklayıp programı kapat ve açıp tekrar dene bir değişiklik olacakmı bakalım
Freehand içinse Defaults seçeneğini lllustrator Defaults yapabilrsin
Bu mesajdan alıntı yap
sea.ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sea.ajans

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2012 #3
Macintosh sisteminiz kaç?
Bu mesajdan alıntı yap

dimur(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2012 #4
Macintosh sisteminiz kaç?
sistemim 10.4
Bu mesajdan alıntı yap

dimur(35)

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2012 #5
"Edit>Keyboard Shortcuts>Set>Defaults" seçeneğini tıklayıp programı kapat ve açıp tekrar dene bir değişiklik olacakmı bakalım
Freehand içinse Defaults seçeneğini lllustrator Defaults yapabilrsin
dediğiniz yerlerde bir anormallik yok. sizin dediklerinizde aynı zaten.. başka bir yöntemi var mı? bilgisayarı yeniden başlattığım zaman ilk yarımsaat yada 1 saat normal çalışıyor. sonradan çalışmamaya başlıyor..
Bu mesajdan alıntı yap