Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok kırmızılı bir çalışma olmuş. Ve ayrıca çok desen kullanmışsınız. Biraz sade olmasından yanayım ben. Çok göz yorucu, çok renkli, çok kabalalık, çok karışık. Birde tüm halkımıza ile başlayan kısım düz yazılsa daha iyi ve parantez içindeki yazı az daha küçük olabilirdi. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 07-05-2013 #3
Çok kırmızılı bir çalışma olmuş. Ve ayrıca çok desen kullanmışsınız. Biraz sade olmasından yanayım ben. Çok göz yorucu, çok renkli, çok kabalalık, çok karışık. Birde tüm halkımıza ile başlayan kısım düz yazılsa daha iyi ve parantez içindeki yazı az daha küçük olabilirdi. Elinize sağlık.
İlk yaptığım çok sadeydi, malesef müşterilerin çok çok azı sade çalışma istiyor. Sonra bunu yaptım ve çok beğenildi.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinuzum

Grafiker / Antalya

Alt 16-05-2013 #4
Gelinle damat arkasındaki açık ton arama çabanız kırmızıyı çamurlaştırmış.zira tepe lambalarıda öyle.afişi rahatlatmak adına kullandığınız o beyaz alanı beyaz renkte bir starbust ile doldursanız nasıl olur acaba?klasik ama bu çalışmaya gideceğini düşünüyorum.kırmızı çok boğmuş biraz rahatlaması gerekir afişin.font seçimide daha iyi olabilirdi kanımca.elinize emeğinize sağlık ^^ örnek starbust : Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 16-05-2013 #5
Emeğinize sağlık fazla renkli olmuş galiba Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-06-2013 #6
Gelinle damat arkasındaki açık ton arama çabanız kırmızıyı çamurlaştırmış.zira tepe lambalarıda öyle.afişi rahatlatmak adına kullandığınız o beyaz alanı beyaz renkte bir starbust ile doldursanız nasıl olur acaba?klasik ama bu çalışmaya gideceğini düşünüyorum.kırmızı çok boğmuş biraz rahatlaması gerekir afişin.font seçimide daha iyi olabilirdi kanımca.elinize emeğinize sağlık ^^ örnek starbust : Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması
Kırmızı çamur gibi gözüküyor ama baskıda güzel çıktı. Örnek verdiğiniz arkaplan daha çok ışıltısız ve daha sade bir tasarıma çok daha iyi uyabilirdi ancak kendi seçimimde ısrarlıyım.

Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-06-2013 #7
Emeğinize sağlık fazla renkli olmuş galiba Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması
Fazla ve orantısız rengi severim Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması

Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap