Elmadağ Belediyesi İçin Yaptığım Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı - Elmadağ Belediyesi İçin Yaptığım Afiş Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şu belediyeleri v.b. anlamıyorum... hep içimden "kardeşim belediye değil misin zaten bunları yapmak zorundasın, yapamadıkların neler, niye yapamadın? onları de bana! " demek geçiyor; sanki hayrına... Tabii bu benim psikozum. Bazı yerlerde yer alan * işaretini anlamadım. Bir de Hasanoğlan atırma tesisi olmuş galiba... onun dışında işlevsellik tasarımı geride bırakmış ancak amacına ulaşmış. Ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-01-2014 #3
Şu belediyeleri v.b. anlamıyorum... hep içimden "kardeşim belediye değil misin zaten bunları yapmak zorundasın, yapamadıkların neler, niye yapamadın? onları de bana! " demek geçiyor; sanki hayrına... Tabii bu benim psikozum. Bazı yerlerde yer alan * işaretini anlamadım. Bir de Hasanoğlan atırma tesisi olmuş galiba... onun dışında işlevsellik tasarımı geride bırakmış ancak amacına ulaşmış. Ellerinize sağlık...
Yapamadıklarınıda anlatılıyor başkan bazen. Ben şunları şunları yaptım ancak şunları yapamadık diyor. Ama yapamadığın şeylerin reklamını yapmak hangi kurum veya şirket için gerekli? Elmadağ Belediyesi İçin Yaptığım Afiş Tasarımı

Bu deneme baskıydı, o yüzden harf hatası var ancak düzeltildi.

Revizyondan sonra tamamen işlevsellik üzerine tasarımlar çıktı.Bu çalışmada yine biraz tasarım var, yenilerinde hiç yok Elmadağ Belediyesi İçin Yaptığım Afiş Tasarımı

Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
cemertem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemertem

Grafiker / Trabzon

Alt 23-06-2014 #4
renkler daha soyut tutulabilirdi ve sade bir şey de düşünebilirdiniz ama genelde fena değil özetle hedefe ulaşabilecek bir logo olduğunu düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2014 #5
renkler daha soyut tutulabilirdi ve sade bir şey de düşünebilirdiniz ama genelde fena değil özetle hedefe ulaşabilecek bir logo olduğunu düşünüyorum.
LOGO mu ?? Elmadağ Belediyesi İçin Yaptığım Afiş Tasarımı

Yorumunuz için teşekkür ederim. Billboard çalışmalarında renkler olabildiğince doğada bulunmayan renklerden olmalı bence. Renk zıtlığıda önemli, amaç göz gördüğü an dikkatleri üzerine çekip afişi izlettirmek.
Bu mesajdan alıntı yap
istanbullet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbullet

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2014 #6
%100 katılıyorum, bana da çok saçma geliyor bu yapılanların anlatılması.

çalışmaya gelince gayet iyi ve dikkat çekici.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-07-2014 #7
%100 katılıyorum, bana da çok saçma geliyor bu yapılanların anlatılması.

çalışmaya gelince gayet iyi ve dikkat çekici.
Beğendiğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
mrcyln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 21-07-2014 #8
[quote=efoja;1177928]Şu belediyeleri v.b. anlamıyorum... hep içimden "kardeşim belediye değil misin zaten bunları yapmak zorundasın, yapamadıkların neler, niye yapamadın? onları de bana! " demek geçiyor; sanki hayrına... QUOTE]

dediklerinize harfi harfine katılıyorum.

Çalışmanıza gelince genelde belediye bilboardları aynı standart kalıpta oluyor renkleri v.s. Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 23-07-2014 #9
[quote=mrcyln;1196105]
Şu belediyeleri v.b. anlamıyorum... hep içimden "kardeşim belediye değil misin zaten bunları yapmak zorundasın, yapamadıkların neler, niye yapamadın? onları de bana! " demek geçiyor; sanki hayrına... QUOTE]

dediklerinize harfi harfine katılıyorum.

Çalışmanıza gelince genelde belediye bilboardları aynı standart kalıpta oluyor renkleri v.s. Emeğinize sağlık..
Bütün belediyeler açık kırmızı ve koyu mavimi kullanıyor?
Bu yorumu anlayamadım, bütün belediyeler aynı tasarımı mı yapıyor?
Ben oturup kendimce yaptığım bir çalışmadır bu, diğer belediyelerin hangi işine benziyor?
Bu mesajdan alıntı yap