Email Sender Deluxe V2.01

Yazılım Rehberi - Email Sender Deluxe V2.01 Sponsorlu Bağlantılar Windows XP, 2000 ve Vista işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz kullaşılı bir EMail alma-gönderme programı. programın Özellikleri: - Gönderdiğiniz E-Mail şablonlarını program ile depolayabilirsiniz. Böylece daha sonra yazacağınız tüm tüm ...

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows XP, 2000 ve Vista işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz kullaşılı bir EMail alma-gönderme programı. programın Özellikleri: - Gönderdiğiniz E-Mail şablonlarını program ile depolayabilirsiniz. Böylece daha sonra yazacağınız tüm tüm listeyi tekrar baştan yazmak zorunda kalmazsınız. - Kişisel emailleri hızlı gönderme. - ODBC, SQL Server, MySQL ve benzeri veritabanlarından kolayca alıcı bilgilerini alma. - CSV ve Excell dosyalarından alıcı bilgilerini alma. - Kolay kullanımlı HTML Editörü. - EMail hesaplarını kolayca kontrol etme. - Sonradan kullanmak üzere EMail şablonlarını depolama imkanı. - Ve daha fazlası..

http://download.kristanix.com/emails...luxe-setup.exe

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları