Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..

Logo Tasarımları - Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum.. ...

akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..eace1:Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..eace1:firmamız adına yaptığım logo tasarımını sizlerle paylaşmak istiyorum.. sizce hangisi güzel e
benim içimden 5 nolu tasarım geçiyor sizce.?..Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..eace1:Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..eace1:
Not: 4 nolu tasarımın yarısı çıkmamış sebebi Paintte aceleye geldi..Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..

teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üzerinde çalışırsan belki 1 numaralı çalışma uygun olabilir. Bi reklamcıdan daha iyisi beklerdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-05-2008 #3
Çok fazla bu işlerden anlamam ama benim bu sitede öğrendiğim kişin bir stili olması gerektiği yani sen nasıl çalışmlar yapıyorsan, özelliklede bir reklamcısın ki senin kaliteni göstrecek olan da logon olacaktır, benim düşüncem. Daha farklı bir çalışma bence uygun olur. Sakın yanlış anlama ben bu işlerden çok ta anlamam sadece okuduklarımdan aklımda kalanlar.
Not : Bana göre şöyle yap demek kolay ama dahan ben kendi logomu yapamadım Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum.. Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum.. Emin Reklam logo çalışması Önerilerinizi Bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2008 #4
5 çok karışık kesinlikle bi reklamcıy ayakışmaz derim 1 üzerinde çalışabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2008 #5
1 Nolu Logo Amacına Uygun Olmuş Fakat Yazı Fontunu Değiştir Bence... Eline Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-05-2008 #6
dikkat ettimde hep fırça kullanmışsınız. illa fırça kullanacaksanız bence emin reklam yerine emin grafik yada emin tasarım olarak şirketin ismini değiştirin. fırçalar reklamı simgelemiz. daha doğrusu grafik tasarım reklam demek değildir sadece reklamın altında bulunan bir birimdir. bence dana farklı bişeyler düşünün.
Bu mesajdan alıntı yap
Mirga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirga

Grafiker / Mersin

Alt 08-05-2008 #7
merhaba kulladığın força figürlerinde CMYK renklerini kullanırsan daha iyi olur ama bir reklamcı için bence olmamış
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 08-05-2008 #8
reklam fark yaratır yazmışsın ama sen hazır çizimlerin yanına bi font uydurup logo diye kullanıyorsun nasıl oluyor bu iş anlamadım ben
yani bide kendi firmanın logosu bu
biraz yaratıcı olup , emek harcayıp kendine has bişeyler yap derim
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
MustafaYasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

Alt 08-05-2008 #9
1. de fontlarla fırçaları bütünleştirmeyi dene..
Bu mesajdan alıntı yap
morph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morph

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2008 #10
biraz daha araştırma ve eskizle çalışmalar yaparak uğraşırsan sanırım sonuca biraz daha yaklaşabilirsin,,, bir reklam firması için daha akılda kalıcı ve dikkat çekici çalışmalar tercih etmelisin,,, beni firmaya yönlendirebilmeli logo ve amblemiyle..... kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, calismasi, Çalışması, emin, logo, onerilerinizi, reklam, önerilerinizi