EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo

Logo Tasarımları - EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo ...

EmirTr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmirTr

Webmaster / İstanbul

Alt 04-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar sizlere EmirTr Web Tasarım,Logo Tasarım Sitem için yaptığım ufak bir logo çalışmasını sergilemek istiyorum.Şuanda bunu kullanmasamda öylesine yapmak istedim Umarım beğenirsiniz Yorumlarınız benim için önemlidir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cyber-Emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cyber-Emir

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 04-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tam çözemedim.
Bu mesajdan alıntı yap

EmirTr

Webmaster / İstanbul

Alt 04-03-2009 #3
Ne gibi cözemediniz anlıyamadım?
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 04-03-2009 #4
Çalışmanızın büyük halini eklerseniz inceleme imkanının artıcağını düşünüyorum EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap

EmirTr

Webmaster / İstanbul

Alt 04-03-2009 #5
Aslında başka bir boyunu yapmadım sadece tek bu boyut var EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #6
Aslında başka bir boyunu yapmadım sadece tek bu boyut var EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo
o zaman yorum olarak çok fazla bir sonuç alamıyacaksınız ne yazıkki
Bu mesajdan alıntı yap

EmirTr

Webmaster / İstanbul

Alt 04-03-2009 #7
Ne bu şimdi anlıyamadım?

Görüntü ortada yazılar belli cizimler belli sadece farklı boyut koymadım die sabota edilircesine davranmanız sacma.
Koymadıysam göründügü kadar yapıcaksınız dövercesine "o zaman yorum olarak çok fazla bir sonuç alamıyacaksınız ne yazıkki" demenize gerek yok.!
Yorum olarak ne alıcagımı görüntü boyutu değil görülen belirler acıkcası herşeyin ortada olduğunu ben gayet iyi görebiliyorum.
Siz göremiyosanız yorum yapmanıza gerek yok bende bu ortamı gayet güzel biyer olarak algılamıştım ama yanılmışım... EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #8
Ne bu şimdi anlıyamadım?

Görüntü ortada yazılar belli cizimler belli sadece farklı boyut koymadım die sabota edilircesine davranmanız sacma.
Koymadıysam göründügü kadar yapıcaksınız dövercesine "o zaman yorum olarak çok fazla bir sonuç alamıyacaksınız ne yazıkki" demenize gerek yok.!
Yorum olarak ne alıcagımı görüntü boyutu değil görülen belirler acıkcası herşeyin ortada olduğunu ben gayet iyi görebiliyorum.
Siz göremiyosanız yorum yapmanıza gerek yok bende bu ortamı gayet güzel biyer olarak algılamıştım ama yanılmışım... EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo

Teşekkürler.
Agrasif tavırınız oldukça ilginç durumda. Görüntü ortada evet ama vektörel çizimi (işaretlediğim yer) EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logoalgıda çok zorluk yaşıyor. Yukarıya kalkmış birşey var ama o ne karşısındaki figür ona ne yapıyor vs. Sizin tasarımı gayet iyi görmeniz ve algılamanız mantıklı çünkü yapan sizsiniz. Bizlerdende bunu bekleyemezsiniz. Ortamı güzel algılama olayınızıda ilginç buldum. Siz yanlış algılayarak tek bir mesajla ortamın güzel olmadığı kanısına varabiliyorsanız benim söyleyeceğim çok fazla birşey yoktur...
Bu mesajdan alıntı yap
Mirara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mirara

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-03-2009 #9
Logoyu çok kabartınca pek yakışı kalmıyor, kabartmayı düşür derim.
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2009 #10
dostum çizimlerdeki hatalarındanmı çekiniyorsunda görselin buyuk halini koymuyorsun? EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo
bende iddia ediyorum bu boyutta bu kadar detaylı çalışıyorsan bende bişey bilmiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları