empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

Logo Tasarımları - empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar Sponsorlu Bağlantılar yaptığımız diyorum çünkü bu çalışmaları 4 kişi birlikte yaptık. herkes bir ucundan tuttu ve ortaya böyle birşey çıktı. :smile: yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Dosya23

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığımız diyorum çünkü bu çalışmaları 4 kişi birlikte yaptık. herkes bir ucundan tuttu ve ortaya böyle birşey çıktı. :smile: yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 17-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence cok güzel olmus, emeginize saglik.
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-01-2011 #3
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
sagat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagat

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2011 #4
e ve e den kalp bence budur
elinize sağlık tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-01-2011 #5
teşekkür ederim. zaten onlar da kalp şeklinde olanı beğendiler. empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2011 #6
1. logo amblemine bakınca o kadar farklı şeyler geliyor ki aklıma..
Karmaşa.. Çıkmaz sokak.. Labirent gibi.. Sanki sonu kötüymüş gibi.. Amblem tek başına güzel.. Başka sektörlerde belki çok bile başarılı olabilirmiş ancak.. Yansıttığı şey kesinlikle empati gibi gelmedi bana..
2.logodaysa 1. logo ambleminin tam tersine.. Birlik kalp sevgi gibi çağrışımlar yer alıyor.. Ki bence 2. logo bu sebeple bu sektöre çok iyi gizmet edebilicek konuma gelmiş empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

Antetli k. kullanımı hoş.. Belki ortadaki amblemin saydamlığı biraz daha arttırılabilir.

Çok anladığımı söyliyemicek olsamda tasarım olarak web sitesi güzel gözüküyor.. Ancak renk kullanımı olarak.. Biraz fazla pembe kullanılmamış mı sizcede.. Sanki göz yoruyor.. Ama dediğim gibi ne yazıkki web çok fazla alanıma girmiyor empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

Ellerinize emeğinize sağlık. empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-02-2011 #7
1. logo amblemine bakınca o kadar farklı şeyler geliyor ki aklıma..
Karmaşa.. Çıkmaz sokak.. Labirent gibi.. Sanki sonu kötüymüş gibi.. Amblem tek başına güzel.. Başka sektörlerde belki çok bile başarılı olabilirmiş ancak.. Yansıttığı şey kesinlikle empati gibi gelmedi bana..
2.logodaysa 1. logo ambleminin tam tersine.. Birlik kalp sevgi gibi çağrışımlar yer alıyor.. Ki bence 2. logo bu sebeple bu sektöre çok iyi gizmet edebilicek konuma gelmiş empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

Antetli k. kullanımı hoş.. Belki ortadaki amblemin saydamlığı biraz daha arttırılabilir.

Çok anladığımı söyliyemicek olsamda tasarım olarak web sitesi güzel gözüküyor.. Ancak renk kullanımı olarak.. Biraz fazla pembe kullanılmamış mı sizcede.. Sanki göz yoruyor.. Ama dediğim gibi ne yazıkki web çok fazla alanıma girmiyor empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

Ellerinize emeğinize sağlık. empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar
logolar ile ilgili yorumunuz için özellikle teşekkür ediyorum, güzel bir değerlendirmeydi. web sitesinin pembe tonu da burada gözüktüğü gibi cırtlak değil. browser'dan print screen alıp boyutu küçültünce böyle oldu maalesef.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2011 #8
logolar ile ilgili yorumunuz için özellikle teşekkür ediyorum, güzel bir değerlendirmeydi. web sitesinin pembe tonu da burada gözüktüğü gibi cırtlak değil. browser'dan print screen alıp boyutu küçültünce böyle oldu maalesef.
Çalışmalarımızı buraya değerlendirilsin diye koymuyormuyuz? empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar İnsanlar genelde çok güzel çok süper yada olmamış yazsalarda bu tarz yorumların kimseye bir faydası olmuyor ne yazıkki empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-02-2011 #9
aynen katılıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
cumle_alem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumle_alem(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-02-2011 #10
siteyi inceledim süper olmuş empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları