Empirme Baskı İçin Tram Nasıl Yapılmalıdır?

Corel Draw - Empirme Baskı İçin Tram Nasıl Yapılmalıdır? ...

oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba
tişaörte yapılacak baskı için filmi serigraf olarak çıkartıp empirme baskı yaptıracağım yalnız daha önce serigraf filme tram uygulamamıştım ve nasıl yapılacağına dair bilgi sahibide değilim. tek bildiğim noktaların büyüklük ve küçüklükleri tram desenini belirliyormuş. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer baskıyı kendin yapıyorsan film çıktı servisine durumu izah et sana farklı nokta büyüklüklerinde serigrafiye göre bir kaç film versin sen denemeni yap en iyi hangi sonuçla alırsan onunla asıl baskıya girersin. Yok dışarı yaptırıyorsan yaptırdığın yer deneyim sahibi ise onlar sana kaçlık tram istediklerini söylerler.
Bu mesajdan alıntı yap

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2010 #3
aslında bu aklıma geldi ama ben yapmak istiyorum. ben tramlı olarak hazırlayamazmıyım bunu?
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2010 #4
kulağı tersten tutmaya çalışma derim. ha farklı bir dizayn peşindeysen tamamda o tram değildir zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2010 #5
kulağı tersten tutmaya çalışma derim. ha farklı bir dizayn peşindeysen tamamda o tram değildir zaten.
tram yapıldı desinatör bir arkadaşımın yardımıyla ve çokta güzel oldu. ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap