emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum ...

emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum
budurya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budurya

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kıdemli Photoshop Uzmanı - Freelancer

Program/Seviye: Photoshop - Üst Düzey - Profesyonel Seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firma ismi: LYN Enterprises Ltd. Şti.
Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Üst Düzey Photoshop Bilgisi, Yetisi ve Tecrübesi
İşin mahiyeti: PDF dosyası içinde bulunan yüksek çözürnüklüklü resimlerde bulunan bir ürünün başka bir benzeri ürünle değiştirilmesi.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum - emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum ya da emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum | emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

imp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imp

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2011 #3
mail adresinize iletişim bilgilerimi bıraktım. ilgilenirseniz sevinirim. teşekkürler.