emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Kıdemli Photoshop Uzmanı - Freelancer Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop - Üst Düzey - Profesyonel Seviye Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil ...

emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum
budurya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budurya

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kıdemli Photoshop Uzmanı - Freelancer

Program/Seviye: Photoshop - Üst Düzey - Profesyonel Seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firma ismi: LYN Enterprises Ltd. Şti.
Çalışma şartları: Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Üst Düzey Photoshop Bilgisi, Yetisi ve Tecrübesi
İşin mahiyeti: PDF dosyası içinde bulunan yüksek çözürnüklüklü resimlerde bulunan bir ürünün başka bir benzeri ürünle değiştirilmesi.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum - emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum ya da emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum | emprime baskı kökenli ve corelde taş dizimi yapabilecek takım arkadaşı arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

imp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imp

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2011 #3
mail adresinize iletişim bilgilerimi bıraktım. ilgilenirseniz sevinirim. teşekkürler.