Emprime baskı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Emprime baskı Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar solda serigrafide basılmış bir tişört var. bu baskıda üç renk kullanılmış beyaz sarı ve kırmızı (siyah kumaşın rengi) solda ise resmin orjinali. benim sormak istediğim sağdaki ...

Emprime baskı
logosgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

logosgrafik

Eğitimci / Gaziantep

Emprime baskı

Alt 03-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Emprime baskımerhaba arkadaşlar solda serigrafide basılmış bir tişört var. bu baskıda üç renk kullanılmış beyaz sarı ve kırmızı (siyah kumaşın rengi) solda ise resmin orjinali. benim sormak istediğim sağdaki resmi nasıl üç renk olarak (soldaki gibi) renklere ayırabiliriz ve vektörel hale dönüşteribiliriz. şimdiden teşekkür ederim. bu arada çalışmanın photoshop ta yapıldığını düşünerek bu bölümde konu açtım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop da Grayscala burada anlatılan işlemi istenmeyen her renk için uygulayabilrisiniz. Vektorel hale getirmek için trace işlemi yapabilirisniz Illustrator'de... ya da çizebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

logosgrafik

Eğitimci / Gaziantep

Alt 04-03-2010 #3
efoja bilgin için teşekkür ama peki beyazı nasıl alıcaz (ayrıca curves menüsünde photoshop 7 kullanıyorum input ve output değerlerine müdahale edemiyorum. bu özellik üst versiyonlardamı var yoksa ben bir yerde yanlışmı yapıyorum)
Bu mesajdan alıntı yap

logosgrafik

Eğitimci / Gaziantep

Alt 04-03-2010 #4
Emprime baskı
bu şekilde tramlar yakaladım photoshopta magenta yellow ve black i alarak corelde blackı ters çevirerek beyazı yakalamaya çalıştım. olmuşmudur acaba yorumlarınıza
Bu mesajdan alıntı yap