Emprime desinatörüyüm

İş Arayan İlanları - Emprime desinatörüyüm ...

Emprime desinatörüyüm
heydulum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

heydulum

Desinatör / İstanbul

Emprime desinatörüyüm

Alt 02-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

7 SENE AYNI YERDE OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 SENELİK EMPRİME DENEYİMİM VAR.(BÜYÜK BİR FİRMADA)PHOTOSHOP FREEHAN VS PROGRAMLARINI RAHATLIKLA KULLANABİLİYORUM.BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERTER GÜNEŞLİ CİVARINDA İŞ ARIYORUM.mail:[email protected]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
budurya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budurya

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2010 #3
merhaba
corelde taş dizayn işi yapabilecek imitasyon çizimlerinde tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz
ilgilenirseniz adresine resimli özgeçmişinizi bekleriz
Bu mesajdan alıntı yap