"Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma

Kartvizit Tasarımları - "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma ...

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 16-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirileri eksik etmemeniz dileğiyle .. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rrkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rrkara

Webmaster / Hatay

Alt 16-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renkler güzel, biraz daha ahşap renkleri kullanabilirdin. Ama logodaki testere var ya, görür görmez içim ürperdi. Sanki üstüme üstüme geliyor, bi tarafımı kesecek gibi "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Niye oradan yola çıkmışsın, pek anlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 16-11-2011 #3
Renkler güzel, biraz daha ahşap renkleri kullanabilirdin. Ama logodaki testere var ya, görür görmez içim ürperdi. Sanki üstüme üstüme geliyor, bi tarafımı kesecek gibi "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Niye oradan yola çıkmışsın, pek anlayamadım.
Benim akrabam oluyor, hep yanına gittiğim zaman çalıştırmıştır beni atölyede "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma O bıçaklardan az çekmedim "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Ama yaparken ilk aklıma o bıçak geldiği için o yönde gittim, diğer taraflı biraz banel olurdu diye düşündüm bu seferde bıçak kullanalım "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Teşekkürler yorumun için..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2011 #4
Dişlerdeki dengesizlik dengemi bozdu diyebilirim.
Özelliklemi öyle yaptınız, daha muntazam olamıyor mu, merak sadece "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma
Renk fena değil, emek verilmiş eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 16-11-2011 #5
Dişlerdeki dengesizlik dengemi bozdu diyebilirim.
Özelliklemi öyle yaptınız, daha muntazam olamıyor mu, merak sadece "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma
Renk fena değil, emek verilmiş eline sağlık..
Evet dişlerde dengesizlik var çizimim o kadar iyi değildir. "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Ama bir resim üzerinden gitmem daha iyi olucak sanırım.. Teşekkürler eleştirin için.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2011 #6
Evet dişlerde dengesizlik var çizimim o kadar iyi değildir. "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma Ama bir resim üzerinden gitmem daha iyi olucak sanırım.. Teşekkürler eleştirin için.
Çizim değilde revize sıkıntısı sanırım bu "Emre Ahşap" Logo ve Küçük Bir Kurumsal Çalışma
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 16-11-2011 #7
Logotype çalışması olarak bakıldığında ilk dikkatimi çeken şey sanıyorum yorumlayan tüm arkadaşlarım içinde öyledir amblemin gereksiz büyüklüğü oldu. Bence biraz daha minimal ölçülerde tekrar düzenlemelisiniz yoksa fikir olarak gayet başarılı. Kurumsal kimlik çalışması olarakta uygundur eksik yüksek gözüme çarpan birşen olmadı emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 16-11-2011 #8
Logotype çalışması olarak bakıldığında ilk dikkatimi çeken şey sanıyorum yorumlayan tüm arkadaşlarım içinde öyledir amblemin gereksiz büyüklüğü oldu. Bence biraz daha minimal ölçülerde tekrar düzenlemelisiniz yoksa fikir olarak gayet başarılı. Kurumsal kimlik çalışması olarakta uygundur eksik yüksek gözüme çarpan birşen olmadı emeğinize sağlık...
ilk olarak teşekkürler eleştirin için LaYeR, Amblemin yazıyı kaplamasını hususi düşündüm, logonun bütün kalması için, diğer yönde hep bir eksiklik gördüm..
Bu mesajdan alıntı yap
muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 18-11-2011 #9
fatura, antetli ve zarfta logoları biraz daha küçük kullansan nasıl olur acaba diye düşünüyorum;
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 19-11-2011 #10
fatura, antetli ve zarfta logoları biraz daha küçük kullansan nasıl olur acaba diye düşünüyorum;
antetli kağıtta ufaltılabilinir. Eleştiri için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları