emre aydın albüm kapak çalışmam by grafilker

Afiş Tasarımı - emre aydın albüm kapak çalışmam by grafilker Sponsorlu Bağlantılar...

jeoilker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeoilker

Grafiker / Trabzon

Alt 08-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle çalışmanızdaki renkler gayet şık ve güzel durmuş.ilk bakışta beğeni toplayacağından eminim.ilk sayfada yani ön yüzde siyah beyaz yazısındaki h ve b hafrleri iç içe mi girmiş yoksa öyle bi görüntümü verdiniz.bide cd kapak çalışması ama siyah beyaz yazısının altında kaset resmi gördüm sanki onun ne anlam ifade ettiğini anlayamadım.ama güzel olmuş.tonların uyumu resimleri beğendim.emek harcanmış.eline sağlık.başarılar...

bide galiba konu yanlış yere açılmış.bilginize..
Bu mesajdan alıntı yap
jeoilker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeoilker

Grafiker / Trabzon

Alt 08-01-2010 #3
teşk eder ve cevap olarak ; h b iç içe çünkü siyah beyaz iki birbirinie zıt renkler olmasına rağmen birbirinden kopamıyorlar anlamı vermek istedim.kasette eski günleri ifade ediyo yine siyah beyazla bağlantılı diceksiniz bunu senden başka kim anlacak ama sırf birşeyi yapmak için değilde içinde birşeyler barındırması yaptığım işi daha anlamlı kılıyor kendimce..tekrar teşk ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2010 #4
teşk eder ve cevap olarak ; h b iç içe çünkü siyah beyaz iki birbirinie zıt renkler olmasına rağmen birbirinden kopamıyorlar anlamı vermek istedim.kasette eski günleri ifade ediyo yine siyah beyazla bağlantılı diceksiniz bunu senden başka kim anlacak ama sırf birşeyi yapmak için değilde içinde birşeyler barındırması yaptığım işi daha anlamlı kılıyor kendimce..tekrar teşk ederim.
haklısın açıklamanı yaptıktan sonra siyah ve beyaz ikilisini daha iyi farkettim.güzel düşünce.(fikrimce)devamını diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 08-01-2010 #5
eline sağlık gayet başarılı
Bu mesajdan alıntı yap
Rapcore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rapcore

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 09-01-2010 #6
çok hoş bir çalışma olmuş tebrikler. başarılarınızın devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
disconnecting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

disconnecting

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #7
Gayet başarılı bir çalışma.

Fakat teknik birşey var arka kapakta. Cd kapanınca ve arkası çevrilince fotoğrafın hizalamada eksik olduğu anlaşılır. Şarkı listesi bence resmin üzerinden başlamamalıydı, saç hizasından başlasaydı veya resim ilk şarkının hizasından başlasaydı bence kusursuz bir çalışma olurdu.

Böylede güzel bir çalışma ama 4 yıl boyunca sadece Müzik firmaları ve sanatçılarla çalışıp basılı ve görsel işlerini tasarlayan birisi olarak ben olsam öyle düşünürdüm diyorum.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap