emre yapı takvim

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - emre yapı takvim Sponsorlu Bağlantılar müşteriye sunmadım henüz, sizinde fikirlerinizi almak isterim......

emre yapı takvim
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

emre yapı takvim

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

müşteriye sunmadım henüz, sizinde fikirlerinizi almak isterim...

emre yapı takvim

emre yapı takvim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 27-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık güzel olmuş

ikinci daha çok hoşuma gitti ama üstte yapı marketin yanındaki emre yazısını biraz daha belirginleştirisen bütünlük sağlar kanısındayım ve simetrisine dikkat et derim altan üsten.
bide emre logosunu logo gibi kullanıp yazı ile emre yazsan daha güzel olur. çünkü logoda o kadar çok kabartma var ki duvarda asılı olan bir takvimde emre yazısını okumak gayet zor olacak gibi...emre yapı takvim

bi de kullandığın resimlerin siyah ile sarı rengi eksik gibi bence onları da biraz arttır siyah ile sarıyı daha güzel ve canlı olacak - çünkü ben denedim bu resimde güzel oldu emre yapı takvim)-
Bu mesajdan alıntı yap
bengu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bengu

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #3
kesinlikle 2. çalışma daha iyi ..yansımalar renk katmış elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 27-10-2008 #4
emeğine sağlık güzel olmuş

ikinci daha çok hoşuma gitti ama üstte yapı marketin yanındaki emre yazısını biraz daha belirginleştirisen bütünlük sağlar kanısındayım ve simetrisine dikkat et derim altan üsten.
bide emre logosunu logo gibi kullanıp yazı ile emre yazsan daha güzel olur. çünkü logoda o kadar çok kabartma var ki duvarda asılı olan bir takvimde emre yazısını okumak gayet zor olacak gibi...emre yapı takvim

bi de kullandığın resimlerin siyah ile sarı rengi eksik gibi bence onları da biraz arttır siyah ile sarıyı daha güzel ve canlı olacak - çünkü ben denedim bu resimde güzel oldu emre yapı takvim)-
teşekkürler deneyeyim. sözünde güzelmiş :wink:

kesinlikle 2. çalışma daha iyi ..yansımalar renk katmış elinize sağlık
teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
emre, takvim, yapı