en amatör photoshop'çudan

İllüstrasyon Çalışmaları - en amatör photoshop'çudan ...

mg87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 10-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gösterişli olmayı seven insanlara karşı içimden geldi... :angel:

bu da günlük hayattaki maskeler için.:worried:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

superberdus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superberdus

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşte böyle karalaya karalaya ellerine ve yeteneklerine güç katıyorsun. Bu hayvanı çizmeye çalış. Nasıl olduğu sonucu önemli değil ama sonlandır bence bu çok önemli. İnsanlar birşeye başlıyor bir süre sonra psikolojik diyelim artık, biraz sıkıntı sonucu bırakıyorlar ya da kaydediyorlar ama sonlanmıyor. O çalışmalar sonlanırsa ben eminimki, her son güzel bir başlagıca gebe olacak. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 10-03-2009 #3
İşte böyle karalaya karalaya ellerine ve yeteneklerine güç katıyorsun. Bu hayvanı çizmeye çalış. Nasıl olduğu sonucu önemli değil ama sonlandır bence bu çok önemli. İnsanlar birşeye başlıyor bir süre sonra psikolojik diyelim artık, biraz sıkıntı sonucu bırakıyorlar ya da kaydediyorlar ama sonlanmıyor. O çalışmalar sonlanırsa ben eminimki, her son güzel bir başlagıca gebe olacak. Emeğine sağlık.
Yorumun için teşekkür ederim. Fakat sanki daha fazla eklersem maymun ön plana çıkmayacakmış gibi geldi bana, tabii sen ne düşünürsün bilemem ama önerini dikkate alacağım ve tekrar üstünde çalışacağım. Sağol :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-03-2009 #4
hahaha ilki süper olmuş en amatör photoshop'çudan bazen birkaç çizik bile bir kompozisyon oluşturabiliyor illa detayda gerekmiyor bazı durumlarda.Ama denemeye devam et başlangıç iyi =)))

:alkis::alkis::alkis:
Ben söyleyeceklerimi önceden söylemişsin güzel kardeşim daha fazla lafa hacet yok
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 11-03-2009 #5
"maske"yle ilgili bir yorum yapmamışsınız, o kadar kötü oladuğunu bilseydim hiç koymazdım... :s
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2009 #6
hersey çalışarak olmuyormu zaten tarıhten gunumuze ınsanlar başarıya ve buluşlara calısarak ulasmışlardır çalışmak başarmanın yarısıdır sende eger bu alnda daha da başarılı işler yapmak istiyorsan once istemelısın sonrada cok çalışmalısın tabıkı hayl gucununde dogustan gelen bı yetenek oldugunu unutmamalıyız onun ıcın bısey dıyemem başaılar
Bu mesajdan alıntı yap