en çok tercih edilen t-shirt baskı makinaları neler ?

Dijital makineler - en çok tercih edilen t-shirt baskı makinaları neler ? ...

acemigirisimci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemigirisimci

Hiç Biri / Antalya

ünlem

Alt 02-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,

ben t-shirt baskısı yapmak istiyorum fakat araştırdıkça kafam karıştı en çok tercih edilen t-shirt baskı makinaları neler ? şöyle ki bu işe yeni başlayacak biri olarak riske etmemem gereken ilk şey kullanacağım makina diye düşünüyorum ve sizlerin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.bu arada yalnızca t-shirt ile sınırlamayı düşünmüyorum (şapka,kupa,mouseped,tabak,seramik vs..) çok fonksiyonel makinaları da araştırıyorum. bu makinaların hepsini ayrı ayrı almak mı daha verimli olur yoksa tek bir combo makinadan aynı verimi sağlayabilir miyiz ?önereceğiniz markalar ne olur ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

acemigirisimci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemigirisimci

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar açtığım konu defalarca görüntülenmiş ama 1 kişi dahi cevaplamamış.bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.acilen bi karara varmam lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamjet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamjet

Baskıcı / Antalya

Alt 22-04-2011 #3
kesinlikle Dreamjet.
Bu mesajdan alıntı yap