En güzel fıkra kimin?

Graficafe - En güzel fıkra kimin? ...

En güzel fıkra kimin?
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

En güzel fıkra kimin?

Alt 09-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

…:::BILL GATES:::…

Tanrı Bill Gates'e demiş ki; "Bill senin durumun hakikaten karışık.. Seni cennete mi, cehenneme mi yollamalı bilmiyorum.. Her eve bilgisayar girmesine yardımcı olarak insanlığa katkıda bulundun ama bir yandan da Windows gibi bir rezaleti de yarattın.. Ben de senin özel durumuna göre bir şey yapacağım, cenneti de cehennemi de ziyaret et, hangisine gideceğine karar ver."

"Tamam" demiş Bill Gates "Önce bir cehenneme bir bakayım" ve inmiş cehennneme.. Bir de bakmış, berrak sulu bir kumsalda, bir sürü güzel genç kız top oynuyor, eğleniyor, güneş parlıyor, hava süper.... "Allaaaaah!! " demiş Bill Gates, "cehennem böyleyse, cenneti hakikaten görmek isterim. Ve cennete çıkmış. Bir bakmış bulutların üzerinde bir yer, etrafta melekler uçuşuyor, insanlar lir çalıyor, güzelce bir yer ama cehennem kadar değil.. "Tamam" demiş Tanrı'ya Bill Gates, "Ben cehenneme gitmeye karar verdim."

İki hafta sonraTanrı cehennemi ziyaret edip Bill Gates'in nasıl olduğuna bakmaya karar vermiş.. Gitmiş Bill'in yanına, Bill bir duvara zincirlenmiş, alevler içinde, karanlık bir mağarada ve zebaniler işkence ediyor..

"Nasılsın Bill?"
"Korkunç! Burası iki hafta önce geldiğim cehennem değil.. Kızların oynaştığı o güneşli kumsala ne oldu?"
Tanrı cevap vermiş "O ekran koruyucusuydu..."

ben çok güldüm buna En güzel fıkra kimin?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zeka: küçük temel'arkadaşları '' kim daha zeki?'' diye tartışıyorlarmış.temel ''ben çok zekiyim,3 aylıkken yürümeye başlamışım!''demiş.dursun hemen atılmış.''sen buna zeka mı deyisun? haçan ben 3 yaşıma kadar kendumi kucakta taşıtmişum! :rofl:
benim ki mi?

kapı: delileri uçakta bir yerden bir yere naklediyorlarmış.deliler tebeşirle uçağa bir kapı çizmişler,sonra da onu açmaya uğraşıyorlarmış.ancak biri olayı sadece uzaktan seyredip onlara katılmıyormuş. olayları gözlemleyen doktor onun iyileşmeye başladığını düşünmüş ve yanına yaklaşarak ''sen neden arkadaşlarına katılıp kapıyı açmak için onlara yardım etmiyorsun?'' demiş.deli gayet sakin ''buna gerek yok ki! kapının anahtarı bende zaten !'' demiş.

Cafer komadadır. Yanında ise karısı... Cafer'in gözleri nemli, kısık sesiyle karısına doğru bakar ve konuşmaya başlar:
"İlk işten kovulduğum zaman yanımda idin. İflas ettiğim gün oradaydın. Vurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm. Trafik kazası geçirdiğimde hastanede hep başucumdaydın...
Karısı takdir edilmenin mutluluğunda tabi.
"Şimdi komadayım yine başucumdasın. Sonunda anladım ama, çok geç oldu; yahu sen ne uğursuz karısın" :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

Ekran Koruyucusu

Alt 09-06-2008 #3
bilgisayarı icat eden adam birgün ölmüş ve Allah onu çok günahı olduğuiçin cehenneme bilgisayaayarı bulurak tüm insanlığa katkı sağladığı için de cennete göndermek istemiş düşünmüş düşünmüş ortasını bulamamış bu adama cennete ve cehenneme gidip göz atmasını ve bir karar vermesini söylemiş oda gitmiş cehenneme gittiğinde kızlar plajda volybol oynuyo herkez dans edip eğleniyo ,birde cennete gitmiş hertarafta melekler birbirinden lezzetli meyvalar ceylan gözlü huriler görmüş ve Allahın huzuruna çıkmış ve Allaha cehennemi seçtiğini söylemiş adamı melekler cehenneme götürmüş adam kızgın alevdeyanmış yorgun ve harap düşmüş, bir gün sonrası Allahın huzuruna çıkmış ve Allah'a demişki
-Dün cehenneme gittiğimde kızlar plajda volybol oynuyo herkez dans edip eğleniyordu ama cehenneme adımımı atar atmaz her tarafım yanmış köze döndü cehennem dün niçin öyleydi?
Allah'ta gülümseyerek yanıt varmiş:
-dün senin gördüğün cehennem değil ekran koruyucusuydu ekran koruyucusuyduEn güzel fıkra kimin?

hadi gülün:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Asude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Asude

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2008 #4
Serçenin bir tanesi bahar günü dalgın dalgın uçuyormuş.
Bir anda farketmiş ki, bir yolun üstünde uçuyo ve karşıdan da motorsikletli bir adam geliyo. Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar ama nafile...
Serçe "çotaaank" diye kaska çarpıp düşmüş. Şimdi, motorcu arkadaşımız, Allahı var sıkı bi hayvansever.Doğal olarak hemen atlamış motordan ; koşmuş serçenin yanına. Serçe baygın yatıyo.. Kıyamamış, bırakamamış yolda; almış getirmiş eve.Eskiden kalma bi de kafesi var evde.. Baygın serçeyi kafesin içine güzelce yerleştirmiş..
Yanına da az biraz su, az biraz ekmek koymuş, vurmuş kafayı yatmış....
Bizim serçe bi müddet sonra ayılmaya başlamış.. Daha tam seçemiyo ortalığı.. Hafif bulanıklık var yani...
Bi bakmış parmaklık, ekmek, su falan var bulunduğu yerde... Birden dank etmiş vaziyet:
- Motorcuyu öldürmüşüz beaaa ...!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-06-2008 #5
Bir anda farketmiş ki, bir yolun üstünde uçuyo ve karşıdan da motorsikletli bir adam geliyo. Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar ama nafile...
Serçe "çotaaank" diye kaska çarpıp düşmüş. Şimdi, motorcu arkadaşımız, Allahı var sıkı bi hayvansever.Doğal olarak hemen atlamış motordan ; koşmuş serçenin yanına. Serçe baygın yatıyo.. Kıyamamış, bırakamamış yolda; almış getirmiş eve.Eskiden kalma bi de kafesi var evde.. Baygın serçeyi kafesin içine güzelce yerleştirmiş..
Bizim serçe bi müddet sonra ayılmaya başlamış.. Daha tam seçemiyo ortalığı.. Hafif bulanıklık var yani...
Bi bakmış parmaklık, ekmek, su falan var bulunduğu yerde... Birden dank etmiş vaziyet:

gerçekten de komikmiş:rofl:

ihlas:adam namaza durmuş .bazıları arka tarafında onun hakkında alçak sesle konuşmaya başlamışlar:''çok dindar ,takva sahibi doğrusu.'' nafile namazları bile tadil-i erkanla kılar.nafile namazlarıda kaçırmaz; maşallah ne güzel namaz kılıyor !''bunları duyan adam namazını kesip arkadaşlarına dönmüş :''hem de oruçluyum!'' demiş..
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 10-06-2008 #6
ihlas:adam namaza durmuş .bazıları arka tarafında onun hakkında alçak sesle konuşmaya başlamışlar:''çok dindar ,takva sahibi doğrusu.'' nafile namazları bile tadil-i erkanla kılar.nafile namazlarıda kaçırmaz; maşallah ne güzel namaz kılıyor !''bunları duyan adam namazını kesip arkadaşlarına dönmüş :''hem de oruçluyum!'' demiş..
yapma bunu yapma bunuEn güzel fıkra kimin? cok kotuydu ya:SEn güzel fıkra kimin?1:

Cafer komadadır. Yanında ise karısı... Cafer'in gözleri nemli, kısık sesiyle karısına doğru bakar ve konuşmaya başlar:
"İlk işten kovulduğum zaman yanımda idin. İflas ettiğim gün oradaydın. Vurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm. Trafik kazası geçirdiğimde hastanede hep başucumdaydın...
Karısı takdir edilmenin mutluluğunda tabi.
"Şimdi komadayım yine başucumdasın. Sonunda anladım ama, çok geç oldu; yahu sen ne uğursuz karısın" :wink:
hehe ıyımıs
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 10-06-2008 #7
hhaha süper yaEn güzel fıkra kimin?
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Roman Yazmış

Alt 13-06-2008 #8
Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum
:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-06-2008 #9
Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum
:rofl:

:tongueout:Allah iyiliğini versin:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 10-09-2008 #10
hollywood'un yüzlerce kez işlediği;
'uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri merkezden telsiz talimatıyla uçağı indirir'
klişesinin uyarlanmış hali. abd de olur da türkiye'de olmaz mı ? yurdum insanı el atmış mevzuuya.

- aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı herhalde, uyuyor şimdi.
- evlat sakin ol, muavin orda mı?
- hayır, otobüste değil, tanrım ona ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!
- tamam evlat, hiç korkma, sizi kurtaracağız. şimdi şoförü yavaşça koltuktan yana çek, sen oturacaksın onun yerine.
- ama onu yana çekersem düşer, kendinde değil!
- düşsün peze....k! oraya senin oturman lazım.
- tamam, oturdum. şimdi ne yapmalıyım?
- direksiyonu tut, ne çok sıkı ne çok gevşek.
- tuttum. çok eğlenceli görünüyor ehu
- evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde. şimdi; önündeki panelde
bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor
orda?
- bismillahirrahmanirrahim.
- hayır göstergenin üstündeki yazıya değil göstergeye bak! hız göstergesine bak, kaçla gittiğinizi görebiliyor musun?
- sıfır.
- nasıl sıfır? dikkatli bak.
- sıfır, gerçekten sıfır. ölecek miyiz?
- otobüs duruyor mu gidiyor mu bunu söyle bana seni kuş beyinli!
- duruyooor
- kalk o koltuktan.s...ir git eşşoğlueşşek! bize de panik yaptırdın. şoför uyanınca devam edersiniz yola
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bill, en komik fıkralar, fikra, fkra, fıkra, gates, guzel, güzel, kimin, kiminki, komik, olsun