en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi

Graficafe - en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi ...

semih_88_13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar monitör almayı düşünüyorum kullandıgım programlar agırlıklı olarak corel draw ve photoshop malumunuz bu sitedekılerın %95 i grafiker kullandıgı ve iyi dediğiniz en iyi monitörü söylerseniz sevinirim tavsiyelerinizi beklıyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
monitör de en iyi marka kesinlikle sony dir fakat fiyatları diğerler markalara göre daha fazladır eğer alabilirsen sony derim kesinlikle birde kesinlikle LCD almamanı öneririm,
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 28-12-2007 #3
Eizo, ViewSonic ve Lacie bu konuda en iyi markalardır... Tabii ücretleri kalitelerine bağlı olarak oldukça yüksektir. Orta sınıf monitör olarak Sony ve NEC öneririm. Monitörde ve baskıdaki renklerin örtüşmesini istiyorsan ekran kalibrasyon cihazlarını kullanmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-12-2007 #4
monitör de en iyi marka kesinlikle sony dir fakat fiyatları diğerler markalara göre daha fazladır eğer alabilirsen sony derim kesinlikle birde kesinlikle LCD almamanı öneririm,
teşekkür ederim yanlız suan bende sony var sony kullanıyorum memnunum yanlız sony LCD olmayanı yoktu sanırım

Eizo ve Lacie bu konuda en iyi markalardır...
hımm ben ilk senden duyuyorum o markaları yardımın için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2007 #5
bencede Lacie çok kaliteli...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-12-2007 #6
evet maalesef artık lcd monitörler var, ben de samsung syncmaster 1100mb kullanıyorum ve memmunum fakat artık piyasada yok, 22'' olan bu monitörlerden ajansa yenilerini almak istedik ve bulamadık neticede yine samsung 22'' LCD aldık kullanan arkadaşlarım memmun değil ben evdeki pc'imde de LCD kullanıyorum ve memmun değilim...
Bu mesajdan alıntı yap

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-12-2007 #7
philipse ne diyorsunuz pekı sizce iş görürmü genelde bazı grafiker arkadaslarımda görüyorum kullananlar varmı aranızda memnunmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-12-2007 #8
Philipse kullanmadim hiç, bilmiyorum.

Ama benim evdeki bilgisayarimda da, isyerimdeki bilgisayarimda da LG kullaniyorum. Çok iyi bence...

Bir de ekran kartin önemli ama, bunu da unutmamalisin. AMD olanlari dene derim.

-sayglar-
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-12-2007 #9
Philipse kullanmadim hiç, bilmiyorum.

Ama benim evdeki bilgisayarimda da, isyerimdeki bilgisayarimda da LG kullaniyorum. Çok iyi bence...

Bir de ekran kartin önemli ama, bunu da unutmamalisin. AMD olanlari dene derim.

-sayglar-

hepyek.... özür dileyerek bir düzeltme yapmak isterim AMD işlemcidir ekran kartı değil. Grafik uygulamaları için ATI ve Nvidia chipsetli ekran kartı ve öneririm (zaten piyasada başkaı yok gibi) bir de eğer paranız bol ise ve bu işi ciddiye alıyorsanız direkt R G B çıkışlı ekran kartı derim. en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi

merhaba arkadaslar monitör almayı düşünüyorum kullandıgım programlar agırlıklı olarak corel draw ve photoshop malumunuz bu sitedekılerın %95 i grafiker kullandıgı ve iyi dediğiniz en iyi monitörü söylerseniz sevinirim tavsiyelerinizi beklıyorum şimdiden teşekkürler

kesinlikle EIZO derim
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

öle valla

Alt 28-12-2007 #10
hepyek.... özür dileyerek bir düzeltme yapmak isterim AMD işlemcidir ekran kartı değil. Grafik uygulamaları için ATI ve Nvidia chipsetli ekran kartı ve öneririm (zaten piyasada başkaı yok gibi) bir de eğer paranız bol ise ve bu işi ciddiye alıyorsanız direkt R G B çıkışlı ekran kartı derim. en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi
Ya evet islemci ama grafikte iyidir iste en iyi dediğin tavsiye ettiğin monitör hangisi (bana öyle demislerdi)

Ekran karti tavsiyem su -Nvidia 5400-
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
monitor ekran iyi, hangi ekran guzel, hangi monitor iyi, en iyi monitor, monitr