en iyi eğitsel yazılım hangi programda yapılır...

Visual basic , Delphi , C , C++ - en iyi eğitsel yazılım hangi programda yapılır... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar size bir soru soracaktım görsel özellikllerle desteklenmiş eğitsel bir yazılım hazırlayacağız... nete baktım eğitsel yazılımın özellikleri nasıl olması gerektiği hakkında pek çok bilgi buldum ama en ...

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 16-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar size bir soru soracaktım görsel özellikllerle desteklenmiş eğitsel bir yazılım hazırlayacağız... nete baktım eğitsel yazılımın özellikleri nasıl olması gerektiği hakkında pek çok bilgi buldum ama en iyi şu programda yapılır gibi bişeye raslamadım ... en iyi görsel özelliklerle desteklenmiş eğitsel yazılım hangi programda yapılır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 16-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden kimse bişey yazmadı en iyi eğitsel yazılım hangi programda yapılır... birde eğitsel yazılımla eğitimsel modül aynı şeymi :S
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-02-2009 #3
en iyi program flash dır görsellik ön plandaysa flash ve as ile istediğin tarzda eğitim programı hazırlarsın ,zaten egitim cd leride flash ve as ile hazırlanıyor
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 17-02-2009 #4
en iyi program flash dır görsellik ön plandaysa flash ve as ile istediğin tarzda eğitim programı hazırlarsın ,zaten egitim cd leride flash ve as ile hazırlanıyor
as dediğiniz ne onu anlamadım...en iyi eğitsel yazılım hangi programda yapılır...
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 17-02-2009 #5
as dediğiniz ne onu anlamadım...en iyi eğitsel yazılım hangi programda yapılır...
"asp" demek istemiştir
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 17-02-2009 #6
"asp" demek istemiştir
teşekkür ederim... peki başka hangi programdan yapılır...
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-02-2009 #7
hayır actionscript demek istedim . Yani görsellikler önemli ise actionscriptlerle birleştirirsen exe formatında çok güzel eğitim yazılımları ve cd leri çıkarırsın ortaya
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 18-02-2009 #8
hayır actionscript demek istedim . Yani görsellikler önemli ise actionscriptlerle birleştirirsen exe formatında çok güzel eğitim yazılımları ve cd leri çıkarırsın ortaya
peki çok teşekkür ederim sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap
fingof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fingof

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-02-2009 #9
istersen wpf kullanabilirsin 3d desteği var 3d bi böbrek yaptırıp kullananın kurcalamasını sağlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap