En iyi logo tasarım programı

Logo Tasarımları - En iyi logo tasarım programı ...

Like Tree30Likes

omercan.akgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omercan.akgun

Webmaster / Kocaeli

Dosya23

Alt 03-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar en iyi logo tasarım programı nedir sizce? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar en iyi logo tasarım programı nedir sizce? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
En iyi program beyniniz ve hayalgücünüzdür!
Bu olduktan sonra hemen hemen tüm çizim programlarında gerçekleştirmeniz mümkündür. (corel, illüstrator, photoshop...vb.)
Bu mesajdan alıntı yap
omercan.akgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omercan.akgun

Webmaster / Kocaeli

Alt 03-09-2009 #3
En iyi program beyniniz ve hayalgücünüzdür!
Bu olduktan sonra hemen hemen tüm çizim programlarında gerçekleştirmeniz mümkündür. (corel, illüstrator, photoshop...vb.)

dogru söylüyorsun arkadaşımda ama bir program desteği ile bu yapılmalı
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2009 #4
Birisi logo tasarım programı deyince neden tüylerim diken diken oluyor? Burası grafikerler sitesi değil miydi? Yoksa logo çizemeyen ama yine de çizmek isteyen, bunu yapabilmek için öğrenmek yerine, bunun için robot programlara bel bağlayan insanlar da mı var?
sibcan, emre_ozturk ve Syh bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(32)

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2009 #5
bütün vektörel programlar aynı işi yapar. size bunlardan birini öğrenmek ve iyi derecede kullanmak kalır. aynı logo hepsi ile aynı şekilde yapılabilir. ama bu programlar aklınızdaki logoyu bilgisayara aktarmak içindir. tasarım beyninizde olur. sonrasında kağıda da çizilebilir, bilgisayara da...

bunların yanında, bu iş için benim hangi programı kullandığımı merak ediyorsan ben coreldraw kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
nnunum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nnunum

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2009 #6
arkadasim sen gercekten grafikersen, logo tasariminin hangi programda daha iyi yapılabilecegini bilmen gerekir değilmi??

Diger arkadaslarımın fikirlerine de katılıyorum.

Senin istemis oldugun program senin beyninde ve el becerinde saklı istersen once onu bir dene... yetenegin varsa.. sayet yoksa da bu meslegi unut gitsin yada gercekten bu isi öğrenmek istiyorsan kurslara git, kitapları oku, grafikerlerle ilgili forum sayfalarını oku ve takip et yani bu isi ogrenmek icin kendini gelistir.
sibcan bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2009 #7
bencede
asıl çizim programı kafanın içinde, gözlerinin önündedir sen onlarla çizmeyi öğrenirsen geriye bilgisayara yapıştırmak kalır
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 04-09-2009 #8
Adam soruyu sorduğuna soracağına pişman oldu heralde çıt yok En iyi logo tasarım programı
Syh ve Muratcan a beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
alisenok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisenok

Öğrenci (Diğer) / Karaman

Alt 05-09-2009 #9
ya arkadaş size PROGRAM ADI SORMUŞ, siz başka şeyler anlatıyorsunuz, o "ben aklımda çizemiyorum" demiyor ki zaten, tabi ki tasarım beyinde oluşur, onu tartışmak yerine sruya cevap verelim lütfen...
bence illustrator...
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem_acikgoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem_acikgoz(33)

Grafiker / Antalya

Alt 05-09-2009 #10
evet neden birileri birşey sorduğunda tepki ile yaklaşıyoruz anlamış değilim.bu siteye giren herkes profösyonel tasarımcı olmak zorunda mı?bilmek isteyen kişilere neden bu tepkiler gösteriliyor. bence illüstratör veya corel logo için uygun programlardır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
logo tasarım, logo tasarım programları, logo tasarım programı