en iyi program

Logo Tasarımları - en iyi program ...

en iyi program
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

en iyi program

Alt 21-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim sormak istediğim bir şey var logo yapımında başlangıç için kulanabileceğim önerdiğiniz bi program varmı şu an corele bakmaya çalışıyorum ama tamda bir logo prorgramıymış gibi gelmedi bana umarım biri cevap verir:cool1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarım özgürlük demektir. özgürlük rahatlık.hangisinde rahat olabiliyorsan onunla yapabilirsin.Eğer olumlu bir şekilde ele alırsak. Logo nun temeline indiğimizde zaten temelinin vektorel olduğunu görmüş olacağız. piyasadaki kullanışlı vektörel tabanlı programları soruyorsanız eğer o zaman adobe illustrator , corel draw ve freehand ...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 21-11-2007 #3
Ben burada bir hazırcılık kokusu alıyorum.

Sana X isimli programı tavsiye ettiğimi varsayıyorum.
Sen bu X programını bulup yüklüyorsun. İçinde 10 tane şablonu var ve hemen o gazla başlıyorsun logo yapmaya.
Yaşasın elinde 10 tane süper logo var , görenler oooo diyor. Sonra yeni bir iş için logo yapman isteniyor elinde yine 10 tane şablon var. Rengini değiştir adını değiştir ve sunum yap. Acaba ne kadar ilerleyebilirsin ?

Eğer bu yazılanlardan bir mana çıkarttıysan tavsiye bölümüne geçebiliriz.

Tavsiye: Grafikerler.net adresinde vektörel programların açıklamaları, dersler ve tartışma bölümleri var. Bu bölümleri incele. Yapamadığın yerleri sor. Belki bir iki ay zorluk çekeceksindir ama sonun da öğrenecek ve bir logo yaparmısın dediklerinde zihninde ki imgeleri program ile ortaya koyacaksın.

Belki de bu mesajın aklına gelecek ve iyi ki bana bir program tavsiye etmemişler diyeceksin.

Hayal gibi görünüyor ama ciddi bakan birileri bunu anlayacaktır. Kolay gelsin.....
Bu mesajdan alıntı yap
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2007 #4
Ben burada bir hazırcılık kokusu alıyorum.

Sana X isimli programı tavsiye ettiğimi varsayıyorum.
Sen bu X programını bulup yüklüyorsun. İçinde 10 tane şablonu var ve hemen o gazla başlıyorsun logo yapmaya.
Yaşasın elinde 10 tane süper logo var , görenler oooo diyor. Sonra yeni bir iş için logo yapman isteniyor elinde yine 10 tane şablon var. Rengini değiştir adını değiştir ve sunum yap. Acaba ne kadar ilerleyebilirsin ?

Eğer bu yazılanlardan bir mana çıkarttıysan tavsiye bölümüne geçebiliriz.

Tavsiye: Grafikerler.net adresinde vektörel programların açıklamaları, dersler ve tartışma bölümleri var. Bu bölümleri incele. Yapamadığın yerleri sor. Belki bir iki ay zorluk çekeceksindir ama sonun da öğrenecek ve bir logo yaparmısın dediklerinde zihninde ki imgeleri program ile ortaya koyacaksın.

Belki de bu mesajın aklına gelecek ve iyi ki bana bir program tavsiye etmemişler diyeceksin.

Hayal gibi görünüyor ama ciddi bakan birileri bunu anlayacaktır. Kolay gelsin.....
bu cümlelerden böyle bir koku alıyorsan bence senin senaristlik yönünün kuvcvetli olduğunu söyleyebilirim çünkü çok alakasız bir cümle yazmışsımn ben yeni mezun olmuş biri olarak yeni arayışlara girdiğim için bu soruyu sormuştum çünkü bize okulda bi bölüme photoshop gösterilerken bi bölümede photoımpack gösterdiler ben photoımpact gördüğüm için corel gibi programların yabancısıyım ama tavsiyelerin için sağol en iyi program:
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 21-11-2007 #5
Yanlış anlamışım demek ki.
Bu mesajdan alıntı yap
uzunefe06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzunefe06(30)

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2007 #6
en iyi program bence msn arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 27-11-2007 #7
Öncelikli tercihim Freehand...Alternatif Corel bence
Bu mesajdan alıntı yap
frp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frp(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2007 #8
Öncelikli tercihim Freehand...Alternatif Corel bence
katılıyorum logo amblem tasarlarken cok fazla yük olmadan rahatca calışabılecegın program freehand..biraz daha ayrıntıya giricem ben banane dersen corel e başvur..ha olmadı ya ben efekt istiyorum cok canlılık gecis istiyorum dersen tabiki ps.. (: bende karıstım ban simdi en iyi program)

kısaca; freehand le başla derim (:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
en iyi program