En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız

After Effects - En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız ...

ysf66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysf66

Webmaster / Yozgat

Alt 20-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm adobe after effecti indir cs3 ü kurulmuyor ınternet explorer i kapatın dıyor ama acıkta bişeyde yok.

cs4 indirdim fakat VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials & Post Production Tools

Bunun gibi Sahneler Olmuo Derslerini Felanda Izledım Ne Yapmam Lazım Ne
Denedıysem Olmuyor.

En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız Cok Acil Yardıma Ihtıyacım Var.

Tesekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oous

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en iyi sürüm diye bişey yoktur cs3 daha az özellik ister hd video işlemiceksen cs 3 rahat rahat işini görür
internet explorer açık diyorsa CTRL+Alt+Del ile kontrol et bilmedigin bir program explorer ı kullanıyor olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
madlion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madlion

Bilg. Teknikeri / Niğde

Alt 11-10-2009 #3
Efektleri uygulayabilmen için plugin ya da presetslere ihtiyacın var ve bunların çoğu paralı satışmakta. videocopilot sitesi de bundan para kazanmakta zaten yoksa hayrına tutorialları paylaşmıyor En İyi Sürümü Bu Tür Efektleri Yapabılecegımız Bi Sürümü Varsa Yazabılırmısınız
Ayrıca videocopilot sitesi çoğunda hala Cs3 kullanmakta tutorial hazırlarken...
Internet Explorer ise üstte yazan arkadaşın dediği gibi açık olmayabilir ama arkaplan çalışıyordur. Görev yöneticisi->işlemler kısmından sonlandır.
Bu mesajdan alıntı yap
dean7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dean7

Grafiker / Elazığ

Alt 20-02-2010 #4
arkadaşlar action 2 den efect alıyorum brige yardımıyla.(patlama efekti vs...)Arka planı yok edemiyorum yardım edin.arka planı yok edip sadece ateş efectini nasıl koyucam?????????????????????????*
Bu mesajdan alıntı yap
ultracoust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultracoust

Grafiker / Antalya

Alt 13-04-2010 #5
arkadaşlar action 2 den efect alıyorum brige yardımıyla.(patlama efekti vs...)Arka planı yok edemiyorum yardım edin.arka planı yok edip sadece ateş efectini nasıl koyucam?????????????????????????*
key effect'lerini kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap