En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :)

Kartvizit Tasarımları - En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :) ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Dosya23

Alt 02-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, arkadaslar bölüm baskanımız için yaptığım kartvizit, kartvizite kırılmış havası vermeye çalıştım farklı olsn die bide kabartmalı olacagı için. Nasıl olmuş eksik fazla falan filan varmı ? (:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kartvizitte fotoğraf olmamış bence.

Ve mavi renk o kadar göz yoran bir tonda ki

Emek vermişsiniz ama ben beğenmedim.
Biraz daha çalışın, internetten araştırın iyi örneklerin mevcut olduğu birçok site var.
Bu mesajdan alıntı yap
Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #3
Kartvizitte fotoğraf olmamış bence.

Ve mavi renk o kadar göz yoran bir tonda ki

Emek vermişsiniz ama ben beğenmedim.
Biraz daha çalışın, internetten araştırın iyi örneklerin mevcut olduğu birçok site var.

(Yüklenemedi diye tekrar basmıştım. Flood olmuş.)
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 02-03-2012 #4
O kadarda karizmatik değil herhalde hocan En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :). Bence O Hoca Daha karizmatik çalışmaları hakediyo nede olsa O OLCAY PALTA
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #5
Çok abartılı olmuş kardeş. Sadeleştir. Zemin renginden vazgeç, beyaz olsun. İletişim kısmındaki o kalın karakterden de vazgeç. İnce zarif bir şey kullan. Üniversitenin logosunu koymayı da unutma.
Bunun bir çıkışını al, renkli olsun, iyice bir incele. Sonra değişiklikleri zaten kendin yaparsın diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 02-03-2012 #6
kartvizitte resime işine pek sıcak bakmıyorum ben, genellleme yapılırsa fena çalışma değil resim haricinde..: başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
exloper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exloper(23)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-03-2012 #7
cık cık cık :/

kartvizitte resim 1990 larda kullanılmaya başladı. babam ilk kartvizitinde resim kullanmıştı ve işleri artmıştı En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :)) şimdi ise facebook twitter vs. sosyal paylaşım siteleri olduğu için kartvizite bile fotoğraf koymak bence mantık işi değil !

gelelim tasarıma .... üniversite demek biraz daha sadelik demektir bence ; arkadaşlarında dediği gibi mavi renk gözü yoruyor beyaz yada krem renklerinin hakim olduğu bir çalışma yapmalısın. Hocan yada öğretmeniniz karizmatik olabilir ama sonucta insanlar ona ulasırken kartvizit üzerinden numaraya bakıcaklar ve şuan sizin yaptığınız kartvizit o karizmayı bitiriyor, ayaklar altına seriyor

tekrar gözden geçirilmesi bence hayırlı olur En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :)
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #8
Çok abartılı olmuş kardeş. Sadeleştir. Zemin renginden vazgeç, beyaz olsun. İletişim kısmındaki o kalın karakterden de vazgeç. İnce zarif bir şey kullan. Üniversitenin logosunu koymayı da unutma.
Bunun bir çıkışını al, renkli olsun, iyice bir incele. Sonra değişiklikleri zaten kendin yaparsın diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 02-03-2012 #9
"UNİVERCİTY" de nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 02-03-2012 #10
Hepinize teker teker flood yaparak teşekkür etmek isterim En karizmatik hocama karizmatik bi kartvizit :) Aslında renk Twitter rengi olsun konusma baloncugu profil tarzı falan filan karışık bir düşünceydi sadece. Fotografta twitter profilinde oldugundan benzer olsun dedim. Değğiştireym bunu ben en iyisi (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları