en rezil olduğunuz an...??

Graficafe - en rezil olduğunuz an...?? Sponsorlu Bağlantılar herkesin en rezil olduğu ne acaba die mrk ettim konuyu açtığıma göre ilk ben başliim 6. snıfa yeni başlamıştım fen dersindeydik hoca yeni geldi ama tam bi felaketti ...

es* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkesin en rezil olduğu ne acaba die mrk ettim en rezil olduğunuz an...?? konuyu açtığıma göre ilk ben başliim en rezil olduğunuz an...??

6. snıfa yeni başlamıştım fen dersindeydik hoca yeni geldi ama tam bi felaketti konuşmayı bilmeyen harflerin yerini değiştirip konuşan bi adamdı tenefüse çıktık ben hoca hakkında saydırdım da saydırdım dünya üzerindeki en kötü kelimeleri kullandım kız dönüp bana esra "o benim babam" dedi yerin dibine girmek bile o an az gelirdi bana :worried::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hehe acıdım kızaen rezil olduğunuz an...??belki en rezil olduğum an değildi ama bikeresinde arkdaşlarla okuldan çıktık kaldırımn yanına çimento dökmüşlerdi ben arkama bakıyodum birde baktım 2ayağım birden yarısına kadar çimentoya girmişti tabiki bu arada arkadaşlar baya bir eğlenmişti sonra ben o çimentolu ayaklarla su aramaya başladım neyseki yol çalışması falan vardı işçilerden hortum istedim hortumla paçalarımı yıkamıştımen rezil olduğunuz an...??
Bu mesajdan alıntı yap

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 13-03-2009 #3
en rezil olduğunuz an...?? ii yine ucuz atlatmışsın en rezil olduğunuz an...??
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2009 #4
Sanırım ortaokul civarıydı.. Kontra bisikletler meşhur:P Uzunca bir yolda giderken baya uzaktan kızlar gelmekte..bende deli gibi pedal çevirdim çevirdim çevirdim..Maksat arka latiği kaydırıp kızların dikkatini çekmek..
Kızlara yakın bir mesafeden arka lastiği kaydırmayı ve kızların dikkatini çekmeyi başardım..
Ama...
Su birikintisinden mazgalı görmedim..
Ön lastik mazgala girdi ve bisiklet mazgalda sabit ben konsere çıkan solist misali dizlerimin üstünde asfaltta kaymaya başladım.. sanırım (Çocukluk gözüyle 15 metre) şuan ki düşüncem 4-5 metre:P dizlerimin üstünde kaydım..
Ayağa kalkamıyacak kadar deriler soyulmuş ve kemik gözüküyor durumdaydı..

Sonuç: Kızlar kıkır kıkır güldü gitti..
Bu mesajdan alıntı yap

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 20-03-2009 #5
gerçktn koptumm burda en rezil olduğunuz an...??Den rezil olduğunuz an...??Den rezil olduğunuz an...?? ayy kusura bakmaa ama gerçekten çok komikkk en rezil olduğunuz an...??D
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2009 #6
gerçktn koptumm burda en rezil olduğunuz an...??Den rezil olduğunuz an...??Den rezil olduğunuz an...?? ayy kusura bakmaa ama gerçekten çok komikkk en rezil olduğunuz an...??D
Biliyorum:P O yüzden aranızda o 2 kızdan biri buralardaysa söylemek istediğim 2 çift laf var:P
Bu mesajdan alıntı yap

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 20-03-2009 #7
itiraf ediorum biri bedim :P:P:P
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2009 #8
itiraf ediorum biri bedim :P:P:P
Ben 13,14 yaşındaysam onlar benden büyüktü ama:P
Bu mesajdan alıntı yap

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 20-03-2009 #9
ben daha 18 yaşındayım en rezil olduğunuz an...?? tutturamadık en rezil olduğunuz an...??
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #10
Biliyorum:P O yüzden aranızda o 2 kızdan biri buralardaysa söylemek istediğim 2 çift laf var:P
gülerler tabi hava yapmaya çalışmışsın kendinceen rezil olduğunuz an...??merak ettim ne söylicektin görsen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları